Audiologopēda konsultācija/nodarbība bērniem un pieaugušajiem

Audiologopēds konsultē bērnus un pieaugušos ar balss veselības problēmām. Ja sajūtat fizisku vai psiholoģisku diskomfortu savas balss skanējuma dēļ, ja balss lietojums apgrūtina ikdienas dzīvi, tad tie ir pietiekami iemesli, lai vērstos pēc palīdzības pie speciālista un veiktu balss traucējumu diagnostiku.

Audiologopēds sniedz palīdzību arī rīšanas traucējumu gadījumos, kas bieži ir izplatīti pacientiem pēc akūtiem smadzeņu asinsrites traucējumiem. Pēc pārciestiem insultiem bieži ir smagi valodas traucējumi, apgrūtināta komunikācija. Pirmie trīs mēneši pēc insulta ir labvēlīgs laiks agrīnā posma rehabilitācijai, kuras laikā pacientam uzlabojas saziņas spējas un rodas iespējas iekļauties apkārtējā dzīvē.

Audiologopēds strādā ar pirmsskolas vecuma bērniem, kuriem ir valodas attīstības traucējumi, veic padziļinātu runas, valodas un komunikatīvās funkcijas novērtējumu, apmāca vecākus darbam ar bērnu mājas apstākļos, palīdz skolēniem pārvarēt lasīšanas un rakstīšanas traucējumus.

11/01/2017

"Jensen Metal" dāvinājums Rehabilitācijas nod.

20/10/2015

Ambulatorās rehabilitācijas nodaļai - 1.gads

29/10/2015

Sper soli pretī kūrorta izveidei