Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.

Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar sīkdatņu izmantošanas politiku mūsu Privātuma politikā

Piekrītu
!!! Pieraksts pie speciālistiem / uz izmeklējumiem
!!! Onkoloģisko pacientu diagnostikas un aprūpes kārtība
Pacienti ar aizdomām par onkoloģiskām saslimšanām uz izmeklējumiem un speciālistu konsultācijām ar korekti noformētu ģimenes ārsta nosūtījumu (forma 027/u) var pieteikties Liepājas Reģionālās slimnīcas Konsultatīvās nodaļas reģistratūrā vai zvanot koordinatoram uz tālr. 25617170 katru darba dienu no plkst.10 .00 līdz 15.00.

Galvanodūņas

Patīkamās procedūras laikā uz traumēto un slimo ķermeņa vietu vienlaicīgi iedarbojas ārstniecisko dūņu aplikācija un galvaniskā strāva. Tāds salikums nodrošina vielmaiņas un audu ātrāku sadzīšanu, atslābina muskuļus un nervu audus, kā arī darbojas kā imunomodulējošs līdzeklis. Maksimālam efektam ārsti iesaka veikt 10–12 seansus.

Dūņu ārstniecību pielieto sekojošos gadījumos: radikulīta, artrīta un citu locītavu slimību, kā arī pēctraumu gadījumos. Šīs procedūras palīdz pie neiraļģijas un neirīta, deguna un pieres dobumu iekaisumiem, tonsilītiem.

linija4

linija2

Foto galerijas

11/01/2017

"Jensen Metal" dāvinājums Rehabilitācijas nod.

20/10/2015

Ambulatorās rehabilitācijas nodaļai - 1.gads

linija3

Video galerijas

29/10/2015

Sper soli pretī kūrorta izveidei

Sper soli pretī kūrorta izveidei

28/06/2013

Slimnīca saņem vērtīgu dāvinājumu

Slimnīca saņem vērtīgu dāvinājumu