Parafīna-ozokerīta terapija

Kalnu vaska (ozokerīta) un parafīna maisījuma aplikācijas, kuras tiek klātas uz plecu zonas vai uz roku/kāju locītavām. Aplikācijas nodrošina dziļu siltuma efektu. Tām ir raksturīga lēna atdzišana. Šīs aplikācijas palīdz pie locītavu slimībām, samazina sāpes muskuļos un noņem saspringumu. Tās izmanto arī pie elpošanas ceļu saslimšanām.

11/01/2017

"Jensen Metal" dāvinājums Rehabilitācijas nod.

20/10/2015

Ambulatorās rehabilitācijas nodaļai - 1.gads

29/10/2015

Sper soli pretī kūrorta izveidei