Elektromiegs

Slimniekam strāvu pievada ar elektrodiem, ko uzliek uz aizvērtiem plakstiņiem un uz ādas abās pusēs aizauss apvidū. Strāvas impulsi darbojas uz galvas smadzenēm, radot vispirms miegainumu, pēc tam miegu, kas turpinās arī pēc strāvas izslēgšanas. Procedūras laikā ne visi slimnieki iemieg, bet nomierinās un naktī labāk guļ. Ārstēšanās kursā ir 12—24 procedūras. Elektromiegā normalizējas nervu šūnu darbība. Elektromiega  terapiju izmanto nervu un psihoneiroloģisku slimību ārstēšanā, kā arī pret bezmiegu, kuņģa čūlu u.c. slimībām, kas saistītas ar CNS darbības traucējumiem.

11/01/2017

"Jensen Metal" dāvinājums Rehabilitācijas nod.

20/10/2015

Ambulatorās rehabilitācijas nodaļai - 1.gads

29/10/2015

Sper soli pretī kūrorta izveidei