Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.

Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar sīkdatņu izmantošanas politiku mūsu Privātuma politikā

Piekrītu
!!! Pieraksts pie speciālistiem / uz izmeklējumiem

Ir jautājumi par

COVID-19?

Zvani: 67387661

Aicinām neizmantot ārkārtas tālruni 113 kā uzziņu tālruni, kur iegūt informāciju par COVID-19, lai neradītu risku citiem cilvēkiem saņemt palīdzību dzīvībai kritiskās situācijās.

Slimnīcā pirmo reizi organizē Nieru veselības dienu

Liepājas Reģionālās slimnīcas Hemodialīzes nodaļā pagājušajā gadā iegādāti jauni hemodialīzes aparāti, kas atbilst visām mūsdienu prasībām.
Liepājas Reģionālās slimnīcas Hemodialīzes nodaļā pagājušajā gadā iegādāti jauni hemodialīzes aparāti, kas atbilst visām mūsdienu prasībām.

Liepājas Reģionālās slimnīcas Hemodialīzes nodaļa 6. decembrī organizēs Nieru veselības dienu. Tās laikā ikvienam interesentam būs iespēja bez maksas pārbaudīt savu nieru veselību, kā arī saņemt nefroloģes Artas Gertners bezmaksas konsultāciju.

 

Lai mediķi varētu sagatavoties izmeklējumiem, pacientiem vēlams iepriekš pieteikties pa telefonu: 63403262. Izmeklējumus un konsultācijas pacienti varēs saņemt slimnīcas Konsultatīvās nodaļas 5. un 6. kabinetā no pulksten 10.00 līdz 12.00.

 

Nieru diena slimnīcā tiek organizēta pirmo reizi. Tā tiek rīkota nolūkā informēt iedzīvotājus par nieru veselību un savlaicīgas diagnostikas nozīmi, kā arī aktualizēt ar nieru slimībām saistītās problēmas.

 

A.Gertnera norāda, ka dažkārt pacientiem nav pat sūdzību par nieru darbību, tāpēc ļoti svarīgi ir savlaicīgi diagnosticēt nieru funkciju traucējumus, lai novērstu nefroloģiskas problēmas nākotnē.

 

Nieru dienas laikā pacientiem būs iesēja nodot analīzes, lai noskaidrotu un pārbaudītu  nieru veselību, lai pārliecinātos, ka ar nierēm viss ir kartībā vai arī ir nepieciešama speciālista palīdzība. Pēc analīžu rezultātu saņemšanas nefroloģe A. Gertnere sniegs konsultācijas.

 

Nieru veselības dienas laikā Konsultatīvās nodaļas foajē ikvienam būs iespēja apskatīt arī hemodialīzes aparātus (tā saucamo mākslīgo nieri) un Hemodialīzes māsas stāstīs par šo aparātu darbību.

 

Indra Grase

slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste

linija4

linija2

Foto galerijas

06/12/2014

Nieru veselības diena

 

linija3

Video galerijas