Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.

Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar sīkdatņu izmantošanas politiku mūsu Privātuma politikā

Piekrītu
!!! Pieraksts pie speciālistiem / uz izmeklējumiem

Ir jautājumi par

COVID-19?

Zvani: 67387661

Aicinām neizmantot ārkārtas tālruni 113 kā uzziņu tālruni, kur iegūt informāciju par COVID-19, lai neradītu risku citiem cilvēkiem saņemt palīdzību dzīvībai kritiskās situācijās.

Liepājas Reģionālā slimnīca saņem jaunu inkubatoru

Liepājas Reģionālā slimnīca saņēma jaunu inkubatoru, kas iegādāts, pateicoties NATO Labdarības tirgus organizācijas piešķirtajam finansējumam
Liepājas Reģionālā slimnīca saņēma jaunu inkubatoru, kas iegādāts, pateicoties NATO Labdarības tirgus organizācijas piešķirtajam finansējumam

Otrdien, (29.04.14.) Liepājas Reģionālā slimnīca saņēma jaunu inkubatoru, kas iegādāts, pateicoties NATO Labdarības tirgus organizācijas piešķirtajam finansējumam 9250 eiro apmērā Liepājas reģionālās slimnīcas atbalsta fondam.

 

„Pēdējos gados Liepājas reģionālās slimnīcas atbalsta fonds savu uzmanību ir koncentrējis tieši uz jaundzimušo un bērnu nodaļām. Man ir ļoti liels prieks, ka ar iedzīvotāju un uzņēmēju ziedojumiem, kā arī ar starptautisko organizāciju piešķirtajiem līdzekļiem jaunās paaudzes aprūpei varam iegādāties jaunas iekārtas. Inkubatora iegāde Liepājas slimnīcai ir nenovērtējams ieguldījums ne tikai Liepājas, bet visa Kurzemes reģiona jaundzimušo veselībai,” gandarīts  Liepājas reģionālās slimnīcas atbalsta fonda priekšsēdētājs Tālivaldis Deklaus.

 

Svinīgais pasākums NATO Labdarības tirgus organizācijas piešķirtā finansējuma saņēmējiem un Labdarības tirgus Latvijas stenda atbalstītājiem notika 28. aprīlī Aizsardzības ministrijā. Pasākumā piedalījās NATO Militārās komitejas priekšsēdētāja vietnieks ģenerālleitnants Marks Šislers (Mark O. Schissler), aizsardzības ministrs Raimonds Vējonis, Nacionālo bruņoto spēku komandieris ģenerālleitnants Raimonds Graube, Latvijas pārstāve NATO Labdarības tirgus organizācijā Inga Dilāne, kā arī uzņēmēji un atbalstīto projektu pārstāvji. Liepāju pasākumā pārstāvēja Liepājas domes Vides un veselības daļas projektu vadītāja Elīna Tolmačova.

 

Informācija par NATO Labdarības tirgu:


NATO Labdarības tirgus darbību uzsāka pirms vairāk nekā 40 gadiem ar mērķi vākt līdzekļus labdarības projektiem, pārdodot uzņēmēju ziedotās preces. Sākotnēji tas sniedza palīdzību Beļģijas labdarības organizācijām, bet 2004. gadā tika nodibināta Beļģijā reģistrēta nevalstiskā organizācija – „NATO Charity Bazaar”, kas darbojas gan nacionālā, gan starptautiskā līmenī.

 

Katru gadu organizācija finansē astoņus līdz desmit labdarības organizāciju iesniegtos projektus Beļģijā un 15 līdz 18 projektus dažādās NATO dalībvalstīs un partnervalstīs. Latvija šajā projektā piedalās kopš 2004. gada.

 

 

 

 

Dace Ķēde,

Liepājas pilsētas Domes sabiedrisko attiecību speciāliste

linija4

linija2

Foto galerijas

13/11/2014

Valsts prezidents Andris Bērziņš sveic trīnīšu vecākus

29/04/2014

Slimnīca dāvinājumā saņem jaundzimušo inkubatoru

linija3

Video galerijas

02/03/2013

Liepājas koris plāno palīdzēt slimnīcai

28/11/2012

Grib aizliegt glābējsilītes, mediķi - pret