Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.

Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar sīkdatņu izmantošanas politiku mūsu Privātuma politikā

Piekrītu
!!! Pieraksts pie speciālistiem / uz izmeklējumiem

Ir jautājumi par

COVID-19?

Zvani: 67387661

Aicinām neizmantot ārkārtas tālruni 113 kā uzziņu tālruni, kur iegūt informāciju par COVID-19, lai neradītu risku citiem cilvēkiem saņemt palīdzību dzīvībai kritiskās situācijās.

Liepājas piksētas domes un slimnīcas vadība sveic trīnīšu ģimeni

c_297_145_16777215_00___images_bildes_rakstiem_058.jpg

Trešdien, 29. oktobrī, Liepājas domes priekšsēdētāja vietnieks Gunārs Ansiņš devās uz Liepājas Reģionālās slimnīcas dzemdību nodaļu, lai pilsētas vārdā ar priecīgo notikumu sveiktu liepājnieku Inetas un Elvisa ģimeni, kurā, pirmdien, 27. oktobrī, pasaulē nāca trīnīši – trīs braši puikas.

 

 

„Inetas un Elvisa trīs puikas ir pirmie trīnīši, kuri pasaulē nākuši jaunajā un modernizētajā Liepājas Reģionālās slimnīcas Dzemdību nodaļā. Novēlu lielajai ģimenei daudz gaišu mirkļu, izturību, pacietību un veselību!” sveicot trīnīšu ģimeni,  sacīja domes priekšsēdētāja vietnieks Gunārs Ansiņš.

 

Kā norādīja Dzemdību nodaļas personāls,  2013. gadā Liepājas Reģionālajā slimnīcā pasaulē nāca 989 mazuļi, savukārt šogad jau ir piedzimuši teju tūkstotis mazuļu. Personāls neslēpa prieku, ka ir arvien vairāk jauno ģimeņu no Liepājas, kā arī to, ka Liepājas Dzemdību nodaļu izvēlas aizvien vairāk ģimeņu arī no citām Latvijas vietām.

 

Kā jau ziņots, vecākais no trīņiem – Silvestrs – piedzima plkst. 12.52 (svars 1625 gr., auguma garums 43,5 cm), vidējais dēls vārdā Alens  piedzima plkst. 12.53, (svars 1545 gr., 45 cm) un jaunākais no trijotnes – Matīs piedzima plkst 12.54 – (svars 1505 gr,. 40 cm). Mazos brālīšus ar lielu nepacietību mājās gaida vecākais brālis astoņgadīgais Darens.

 

Liepājas domes saistošie noteikumi paredz trīnīšu ģimenei izmaksāt pabalstu 1450 eiro par katru no jaundzimušajiem. Tāpat domes priekšsēdētāja vietnieks jauno ģimeni sveica ar ziediem un Liepājas simbolu – mīkstajām rotaļlietām Lauvu Liepiņu–, novēlot augt tikpat brašiem un stipriem kā lauvēnam.

 

Pabalstu piešķir un izmaksā Liepājas pilsētas domes Sociālais dienests (E.Veidenbauma ielā 3, Liepājā, 2. stāvā, 220. kab. tel.63489674). Pabalsta saņemšanai Sociālajā dienestā jāiesniedz iesniegums, jāuzrāda personu apliecinošu dokuments (pase vai personas apliecība) un bērna dzimšanas apliecība. Pabalstu var pieprasīt arī Liepājas pilsētas Dzimtsarakstu nodaļā (Lielā ielā 1a, Liepājā), reģistrējot bērna piedzimšanu (jāiesniedz iesniegums, jāpievieno dzimšanas apliecības kopija).

 

Savukārt, kā informē Labklājības ministrija, ģimenei tiks izmaksāts vienreizējs valsts pabalsts 8538 eiro apmērā.

 

Dace Ķēde

Liepājas domes sabiedrisko attiecību speciāliste

linija4

linija2

Foto galerijas

13/11/2014

Valsts prezidents Andris Bērziņš sveic trīnīšu vecākus

29/04/2014

Slimnīca dāvinājumā saņem jaundzimušo inkubatoru

linija3

Video galerijas

02/03/2013

Liepājas koris plāno palīdzēt slimnīcai

28/11/2012

Grib aizliegt glābējsilītes, mediķi - pret