Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.

Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar sīkdatņu izmantošanas politiku mūsu Privātuma politikā

Piekrītu
!!! Pieraksts pie speciālistiem / uz izmeklējumiem

Ir jautājumi par

COVID-19?

Zvani: 67387661

Aicinām neizmantot ārkārtas tālruni 113 kā uzziņu tālruni, kur iegūt informāciju par COVID-19, lai neradītu risku citiem cilvēkiem saņemt palīdzību dzīvībai kritiskās situācijās.

NMP nodaļā ieeja caur jaunuzcelto slūžu telpu

P1310011
Turpinoties remontam, ieeja Neatliekamās medicīniskās palīdzības nodaļā patlaban notiek caur jaunuzcelto slūžu telpu

Turpinoties slimnīcas Neatliekamās medicīniskās palīdzības (NMP) nodaļas remontam, aptuveni uz mēnesi mainīta ieeja NMP nodaļā. Patlaban visi pacienti – gan tie, kuri atvesti ar NMP transportu, gan tie, kuri atnāk paši ar vai bez ģimenes ārsta nosūtījuma, tiek aicināti sekot norādēm un izmantot ieeju caur jaunuzbūvēto slūžu telpu. Turpinoties remontam, NMP nodaļā patlaban jau ielietas jaunas grīdas, tiek liktas flīzes, līdzinātas un krāsotas sienas, kā arī izbūvēta jauna ventilācijas sistēma un mazliet augstāk pacelti griesti, kas telpām piešķirs plašumu un gaišumu.

 

Savukārt slūžas uzbūvētas pie vienas no slimnīcas Neatliekamās medicīniskās palīdzības nodaļas ieejām neatliekamās medicīniskās palīdzības transporta vajadzībām. Līdz ar to pacients brīdī, kad no transporta tiek pārvietots uz slimnīcas NMP nodaļu, atrodas zem jumta nevis zem klajas debess. Telpā tiek nodrošināta atbilstoša ventilācija un noteikta temperatūra (+5 grādi). Automātiski paceļamie vārti tiek darbināti ar tālvadības pultīm, ar kurām nodrošinātas visas Kurzemes reģiona NMP automašīnas. Iespējama arī durvju manuāla atvēršana. Salīdzinoši ar citām līdzīgām konstrukcijām Latvijā, tā ir fundamentāli celta ēka ar nopietnām metāla konstrukcijām, lietu grīdu, kanalizācijas sistēmu, lai nodrošinātu ar automašīnu riepām savestā lietus un sniega ūdens novadīšanu. Drošības un kontroles nolūkā slūžām ārpusē un iekšpusē ir novietotas videonovērošanas kameras.

 

Liepājas pilsētas Būvvaldes Būvinspekcijas komisija un SIA „Liepājas reģionālā slimnīca” vadība š.g. 25. janvārī parakstīja dokumentus par Neatliekamās medicīniskās palīdzības (NMP) nodaļas slūžu nodošanu un pieņemšanu ekspluatācijā. Slimnīcas valdes loceklis Andris Vistiņš pastāstīja, ka Būvinspekcijas komisijai, apsekojot objektu, būtiskas iebildes nebija - darbi veikti labi. Veiktajai būvniecībai ir divu gadu garantija, ko paredz vispārējie būvnoteikumi.

 

Slūžu būvniecība notika īstenojot projektu "Stacionārās veselības aprūpes infrastruktūras uzlabošana SIA "Liepājas reģionālā slimnīca", uzlabojot veselības pakalpojumu kvalitāti un paaugstinot izmaksu efektivitāti". Slūžu tehnisko projektu izstrādāja arhitektu birojs SIA NAMS, kas veica projektēšanas darbus arī slimnīcas kompleksam kopumā. Līdz ar to gan slūžu, gan jaunceļamās piebūves fasādes ir vizuāli saderīgas. Darbus veica pilnsabiedrība „Piegādātāju apvienība RBSSKALS, RBSSKALS Būvvadība un RBSSKALS Būvsabiedrība”. Kopējās slūžu būvniecības izmaksas ir Ls 132 963, 24. Finansējuma avots ir ERAF – 85%, valsts - 13,21% un 1,72 % - pašvaldība.

linija4

linija2

Foto galerijas

10/02/2014

NMP nodaļa fotogrāfijās

08/05/2013

Mācības NMP nodaļā

linija3

Video galerijas

22/02/2018

Atbildīgie dienesti iedzīvotājus aicina ģērbties silti

05/01/2016

Slimnīcā nogādā salā cietušu vīrieti

Slimnīcā nogādā salā cietušu vīrieti