Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.

Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar sīkdatņu izmantošanas politiku mūsu Privātuma politikā

Piekrītu
!!! Pieraksts pie speciālistiem / uz izmeklējumiem

Ir jautājumi par

COVID-19?

Zvani: 67387661

Aicinām neizmantot ārkārtas tālruni 113 kā uzziņu tālruni, kur iegūt informāciju par COVID-19, lai neradītu risku citiem cilvēkiem saņemt palīdzību dzīvībai kritiskās situācijās.

Izmaiņas NMP nodaļas darbā

P7190035
Uldis Balodis - Neatliekamās medicīniskās palīdzības nodaļas virsārsts

Neatliekamās medicīniskās palīdzības virsārsts Uldis Balodis:

„Patlaban Neatliekamās medicīniskās palīdzības nodaļā tiek veikts remonts un pārplānotas telpas, jo paredzēts, ka tuvākajā laikā, saistībā ar darba organizēšanas kārtību, nodaļā būs vairākas izmaiņas.

 

Pirmkārt, bērnu uzņemšana slimnīcā tiks nodalīta no pieaugušo pacientu plūsmas. Līdz ar to Pediatrijas diagnostikas un uzņemšanas bloks atradīsies līdzšinējās Traumpunkta telpās, uz kurām pārvietos arī Bērnu dienas stacionāru. Bērnu uzņemšanā diennakts režīmā strādās gan pediatrs, gan medicīnas māsa, bet dienas stacionārs darbosies no 8.00 līdz 16.00. Savukārt Traumpunkta rīcībā no vecajām telpām paliks operāciju zāle, viena no palīgtelpām, kā arī tas darbosies daļā telpu, kas pārņemtas no Hemodialīzes nodaļas. Traumpunkta pacienti tiks reģistrēti kopējā reģistratūrā Uzņemšanas nodaļā. Tas ir ieguvums, jo atvieglos feldšera darbu Traumpunktā.

 

Otrkārt, tiks izveidota Pirmsstacionāra nodaļa, kur atsevišķā telpā izvietos trīs intensīvās novērošanas gultas un medmāsas posteni, bet sešas mazāk intensīvas gultas atradīsies piecās palātās. Pirmsstacionāra nodaļa vairāk domāta tiem pacientiem, kuri slimnīcā ieradīsies pēc plkst 20.00 un kuru veselības stāvoklis ir vidēji smags. Jo, pirmkārt, personāla šajā diennakts laikā mums ir vairāk, nekā stacionāra nodaļās. Otrkārt, šeit ir arī dežūrārsts. Tādejādi, tas atvieglos stacionāra nodaļu personāla darbu un pacients atradīsies tuvāk ārsta uzraudzībai, kurš var uzsākt ārstēšanu jau šeit. Bet nākošajā dienā, ja tas būs nepieciešams, pacientu varēs pārvests un attiecīgo nodaļu vai atlaist mājās. Pirmsstacionāra nodaļā tiks ievietoti ķirurģijas un terapijas pacienti. Citu profilu pacienti, ja būs tāda nepieciešamība, tiks ievietoti attiecīgajās nodaļās uzreiz pēc izmeklēšanas Neatliekamās medicīniskās palīdzības nodaļā.”

   

linija4

linija2

Foto galerijas

10/02/2014

NMP nodaļa fotogrāfijās

08/05/2013

Mācības NMP nodaļā

linija3

Video galerijas

22/02/2018

Atbildīgie dienesti iedzīvotājus aicina ģērbties silti

05/01/2016

Slimnīcā nogādā salā cietušu vīrieti

Slimnīcā nogādā salā cietušu vīrieti