Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.

Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar sīkdatņu izmantošanas politiku mūsu Privātuma politikā

Piekrītu
!!! Pieraksts pie speciālistiem / uz izmeklējumiem

Ir jautājumi par

COVID-19?

Zvani: 67387661

Aicinām neizmantot ārkārtas tālruni 113 kā uzziņu tālruni, kur iegūt informāciju par COVID-19, lai neradītu risku citiem cilvēkiem saņemt palīdzību dzīvībai kritiskās situācijās.

Liepājas Reģionālajā slimnīcā izsludināta karantīna

c_297_145_16777215_00___images_covid19.jpg

Ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtējo situāciju, Liepājas Reģionālajā slimnīcā noteikta karantīna un stigri ierobežota apmeklētāju plūsma. Iedzīvotājiem lūgums ievērot karantīnas noteikumus un izrādīt sapratni.

 

Lai neveicinātu COVID-19 izplatību, slimnīcā tiks ieviesti vairāki ierobežojumu, par kuriem konkrētāk vēl lems pirmdien (16.03.2020.).

 

 

Slimnīca aicina iedzīvotājus izturēties ar izpratni un rīkoties atbildīgi, ievērojot veselības nozares speciālistu un Slimību profilakses un kontroles centra ieteikumus.

 

 

Slimību profilakses un kontroles centrs informē: personām un kontaktpersonām, kuras atgriezušās no Covid-19 skartās valsts vai teritorijas, jāveic īpaši piesardzības pasākumi, tai skaitā: 14 dienas pēc izbraukšanas no minētās valsts vai teritorijas jānovēro savs veselības stāvoklis, divas reizes dienā (no rīta un vakarā) mērot ķermeņa temperatūru.

 

Nekavējoties jāzvana 113, ja parādās kādas akūtas elpošanas ceļu infekcijas pazīmes (iesnas, klepus, rīkles iekaisums, paaugstināta ķermeņa temperatūra, elpošanas traucējumi).

 

Iedzīvotāji, kuriem parādās minētie simptomi nedrīkst paši doties uz slimnīcu vai pie ģimenes ārsta, bet jāveic pašizolēšanās dzīvesvietā (mājas karantīna) un jābūt pieejamiem saziņai un sadarbībai ar ģimenes ārstu un citām ārstniecības personām – jāzvana uz 113, jāsagaida, kad ieradīsies speciālisti un dzīves vietā paņems analīzes un, esot mājas karantīnā, jāsagaida analīžu rezultāti.

 

Nepakļaut citas personas inficēšanās riskam, cenšoties samazināt tiešus kontaktus ar citiem cilvēkiem (neuzņemt viesus, neapmeklēt publiskas vietas, institūcijas un nedoties privātās vizītēs u.c.). Uzturēties dzīvesvietā un nedoties uz darbu, sabiedriskām vietām, vietām, kur uzturas liels skaits cilvēku, iespēju robežās neizmantot sabiedrisko transportu.

 

Ja vēlaties iegūt informāciju vai uzdot jautājumus par COVID-19, jāzvana uz SPKC informatīvo tālruni 67387661. Plašāku informāciju var lasīt arī SPKC mājaslapā. Saistībā ar COVID-19 uz ārkārtas tālruni 113 ir jāzvana TIKAI tiem cilvēkiem, kuri apmeklējuši COVID-19 skartās valstis -Nīderlandi, Lielbritāniju, Zviedriju, Norvēģiju, Beļģiju, Dāniju, ASV, Grieķiju, Islandi, Spāniju, Franciju, Vāciju, Šveici, Austriju, Itāliju, Japānu, Singapūru, Dienvidkoreju, Irānu, Ķīnu – un kuriem 14 dienu laikā pēc atgriešanās ir parādījušies saslimšanas simptomi - paaugstināta temperatūra, klepus, rīkles iekaisums, elpas trūkums.

 

Indra Grase

SIA „Liepājas reģionālā slimnīca”

sabiedrisko attiecību speciāliste

tel.:26591363

linija4

linija2

Foto galerijas

linija3

Video galerijas

14/03/2017

Vai Liepājā pastāv risks inficēties ar leģionāru slimību?

23/01/2017

Gripas profilakse

Gripas profilakse