Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.

Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar sīkdatņu izmantošanas politiku mūsu Privātuma politikā

Piekrītu
!!! Pieraksts pie speciālistiem / uz izmeklējumiem

Ir jautājumi par

COVID-19?

Zvani: 67387661

Aicinām neizmantot ārkārtas tālruni 113 kā uzziņu tālruni, kur iegūt informāciju par COVID-19, lai neradītu risku citiem cilvēkiem saņemt palīdzību dzīvībai kritiskās situācijās.

Mediķi saņem dāvinājumā plastikāta sejas vairogus un sejas maskas

Slimnīcas valdes priekšsēdētājs E. Striks saņem V. Agešina (no labās) sarūpēto dāvinājumu.
Slimnīcas valdes priekšsēdētājs E. Striks saņem V. Agešina (no labās) sarūpēto dāvinājumu.

Liepājas Reģionālā slimnīca saka LIELU PALDIES Mārketinga Projektu aģentūrai Fortius un Autoserviss 4U plastmasas detaļu centram un Daināram Dambergam par kopīgajām pūlēm sarūpējot piecdesmit plastikāta sejas vairogus, kas tiks nodoti medicīnas personālam, lai palīdzētu pasargāt mediķus no iespējamās saslimšanas ar koronavīrusu.

 

LIELS PALDIES arī Saeimas deputātam, Deputātu grupas sadarbības veicināšanai ar Ķīnas paralmentu loceklim Valērijam Agešinam par  sarūpētajām 946 sejas maskām, kas ikdienā pasargās medicīnas darbiniekus un līdz ar to arī sabiedrību kopumā.

linija4

linija2

Foto galerijas

linija3

Video galerijas

14/03/2017

Vai Liepājā pastāv risks inficēties ar leģionāru slimību?

23/01/2017

Gripas profilakse

Gripas profilakse