Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.

Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar sīkdatņu izmantošanas politiku mūsu Privātuma politikā

Piekrītu
!!! Pieraksts pie speciālistiem / uz izmeklējumiem

Ir jautājumi par

COVID-19?

Zvani: 67387661

Aicinām neizmantot ārkārtas tālruni 113 kā uzziņu tālruni, kur iegūt informāciju par COVID-19, lai neradītu risku citiem cilvēkiem saņemt palīdzību dzīvībai kritiskās situācijās.

Svinīgi atklāts Staru terapijas bloks

Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image /home/lrs_web/htdocs/../plugins/editors/jck/editor/images/spacer.gif

es_eraf_e

staru terapijas bloks
29. janvārī Liepājas Reģionālajā slimnīcā svinīgi tika atklāts jaunuzceltais Staru terapijas bloks.
 
Atklāšanas pasākumā Staru terapijas bloka vadītājs, radiologs-terapeits Māris Mežeckis un ārste uroloģe - onkoloģe Dzintra Litavniece prezentēja sagatavoto Onkoloģiskās palīdzības attīstības plānu Kurzemei, savukārt slimnīcas Valdes priekšsēdētājs Juris Bārzdiņš pastāstīja par slimnīcas turpmākajiem attīstības plāniem.
 

Ir sasniegts Eiropas Savienības finansētā un Latvijas Republikas, Liepājas pilsētas pašvaldības, SIA „Liepājas reģionālā slimnīca” līdzfinansētā projekta „Onkoloģijas slimnieku ārstēšanas pakalpojumu attīstība SIA „Liepājas reģionālā slimnīca”, veicot infrastruktūras sakārtošanu un medicīnisko ierīču iegādi” mērķis – jau no šī gada 4.janvāra Kurzemes onkoloģiskie pacienti saņem mūsdienīgiem standartiem atbilstošu staru terapiju.

 

Šo projektu slimnīca uzsāka īstenot 2008. gada 10.septembrī. Tā kopējās izmaksas ir 2 400 000,00 latu, no kuriem 2 040 000,00 latu ir Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansējums, bet 360 000,00 latu ir valsts piešķirtais finansējums. Projekta mērķis ir nodrošināt onkoloģiskajiem slimniekiem pieejamus augstas kvalitātes veselības aprūpes staru terapijas pakalpojumus, attīstīt onkoloģijas slimnieku ārstēšanai nepieciešamo infrastruktūru Liepājas Reģionālajā slimnīcā, uzbūvējot radioterapijas ārstēšanas bunkuru un iegādājoties un racionāli izmantojot radioterapijas aparatūru.

 
spacer.gif

linija4

linija2

Foto galerijas

04/09/2015

Staru terapijas nodaļā

12/10/2010

Vidusskolēnu ekskursija Staru terapijas nodaļā

linija3

Video galerijas

04/02/2011

4. februāris - Pasaules pretvēža diena

29/01/2011

Liepājā pieejama modernākās pasaules tehnoloģijas vēža apstarošanai