Prezentē Kurzemes Uroloģijas centra iespējas Talsu slimnīcā

Dzintra Litavniece prezentē Kurzemes Uroloģijas centra iespējas Talsu slimnīcā

Februāra sākumā Liepājas Reģionālās slimnīcas Kurzemes Uroloģijas centra virsārste Dzintra Litavniece viesojās Ziemeļkurzemes Reģionālās slimnīcās Talsu filiālē, kur piedalījās ģimenes ārstu seminārā, lai iepazīstinātu ar Kurzemes Uroloģijas centra darbu.

Seminārā Dz. Litavniece pastāstīja par to, kādu palīdzību centra mediķi sniedz gadījumos, kad nepieciešama steidzama uroloģiskā palīdzība, kā arī sniedza informāciju par plānveida uroloģiskās un uroonkoloģiskās ārstēšanas iespējām.

Kurzemes Uroloģijas centrs nodibināts, lai Kurzemes reģiona pacientiem atvieglotu nokļūšanu pie urologa un nodrošinātu pēc iespējas plašāka spektra uroloģisko palīdzību – gan diagnostiku, gan ārstēšanu.

Kurzemes Uroloģijas centrs izveidots uz Liepājas Reģionālās slimnīcas bijušās Uroloģijas nodaļas bāzes un viens no centra izveidošanas iemesliem ir tas, ka pēdējo gadu laikā no visiem nodaļas pacientiem liepājnieki ir ap 60%. Pārējie ir no tuvējiem novadiem un arī citām pilsētām. „Šī statistika ir apliecinājums tam, ka mūsu pakalpojums ir pieprasīts un ka bija jādomā par to, kā to piedāvāt vēl plašākā teritorijā,” norāda Dzintra Litavniece.

Pēc semināra slimnīcas virsārste Brigita Aišpure iepazīstināja Dzintru Litavniece ar Talsu slimnīcas nodaļām un piedāvātajiem medicīniskajiem pakalpojumiem.

03/02/2016

Dz. Litavniece prezentē Kurzemes Uroloģijas centra iespējas Talsu slimnīcā

31/10/2014

Kurzemes Uroloģijas centra atklāšana