Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.

Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar sīkdatņu izmantošanas politiku mūsu Privātuma politikā

Piekrītu
!!! Pieraksts pie speciālistiem / uz izmeklējumiem

Ir jautājumi par

COVID-19?

Zvani: 67387661

Aicinām neizmantot ārkārtas tālruni 113 kā uzziņu tālruni, kur iegūt informāciju par COVID-19, lai neradītu risku citiem cilvēkiem saņemt palīdzību dzīvībai kritiskās situācijās.

Pirmo reizi veic laparoskopiskās uroloģiskās operācijas

VJATERS
P. Stradiņa Klīniskās Universitātes slimnīcas urologi iepazīstināja mūsu slimnīcas kolēģus ar laproskopiskās uroloģiskās operācijas tehniku
2010 gada 16. novembrī Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas urologi Egils Vjaters un Pēteris Vaganovs iepazīstināja mūsu slimnīcas kolēģus ar laparoskopiskās uroloģiskās operācijas tehniku, kā arī veica divas laparoskopiskas nieru operācijas.
 
"Laparoskopiskas operācijas ir tehniski ļoti sarežģītas, un ir nepieciešams ilgs laiks, lai apgūtu šādu operāciju tehniku. Tomēr pacientam pēc šādas ārstēšanas ir ievērojami mazāka operācijas trauma, īsāks rehabilitācijas periods, un pacients ātrāk spēj atgriezties darbā," pastāstīja Vjaters, atzīstot, ka Liepājas slimnīca pateicoties Dz. Litavnieces darbībai no reģionālajām slimnīcām uroloģijas jomā ir visspēcīgākā.
 
Uroloģe Dzintra Litavniece: „Līdz šim slimnīcā veicam visu līmeņu operācijas uroloģijā ar vaļējiem griezumiem. Taču laproskopiskās operācijas ir tās, ko es esmu bijusi liepājniekiem parādā. Tagad mēs esam gatavi uzsākt šīs operācijas, jo aparatūra jau mums ir ilgus gadus. Tā kā Liepājas slimnīcā līdz šim šādas operācijas nav veiktas, tad Stradiņa slimnīcas kolēģu pieredze ļaus ieviest moderno metodi arī mūsu slimnīcā, tādējādi nodrošinot pakalpojuma pieejamību Kurzemes reģiona iedzīvotājiem.
 

Kā ziņots, Paula Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīca un Liepājas Reģionālā slimnīca 2009.gada 27.oktobrī noslēdza sadarbības līgumu ar mērķi uzlabot medicīniskās palīdzības pieejamību Kurzemes reģiona iedzīvotājiem. Slimnīcas vienojušās par sadarbību diennakts stacionārās un ambulatorās medicīniskās palīdzības sniegšanā, nodrošinot ārstu-speciālistu pieejamību, īpaši izmantojot Stradiņa slimnīcas speciālistu pieredzi onkoloģijā, invazīvajā kardioloģijā, invazīvajā radioloģijā un citās nozarēs. Pacientu ārstēšanas kvalitātes uzlabošanai slimnīcas arī turpmāk organizēs ārstu konsīlijus, zinātniski-praktiskos seminārus gan klātienē, gan izmantojot telemedicīnas risinājumu.

 

 

Indra Grase

slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste

 

linija4

linija2

Foto galerijas

03/02/2016

Dz. Litavniece prezentē Kurzemes Uroloģijas centra iespējas Talsu slimnīcā

31/10/2014

Kurzemes Uroloģijas centra atklāšana

linija3

Video galerijas

01/07/2015

Prostatas audzēja diagnostika un ārstēšana LRS

Prostatas audzēja diagnostika un ārstēšana LRS

31/10/2014

Atklāj Kurzemes Uroloģijas centru

Atklāj Kurzemes Uroloģijas centru