Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.

Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar sīkdatņu izmantošanas politiku mūsu Privātuma politikā

Piekrītu
!!! Pieraksts pie speciālistiem / uz izmeklējumiem

Ir jautājumi par

COVID-19?

Zvani: 67387661

Aicinām neizmantot ārkārtas tālruni 113 kā uzziņu tālruni, kur iegūt informāciju par COVID-19, lai neradītu risku citiem cilvēkiem saņemt palīdzību dzīvībai kritiskās situācijās.

Slimnīcā uzsāktas regulāras laparoskopiskās nieru operācijas

Kopā ar kolēģi Māri Naļivaiko un operāciju māsu Guntu Dergunovu pirmo nieru izņemšanas operāciju ar laproskopisko metodi veica ķirurgs Mārtiņš Silenieks (centrā)
Kopā ar kolēģi Māri Naļivaiko un operāciju māsu Guntu Dergunovu pirmo nieru izņemšanas operāciju ar laproskopisko metodi veica ķirurgs Mārtiņš Silenieks (centrā)

2011. gada 6. jūnijā Liepājas Reģionālajā slimnīcā notika pirmā pašu spēkiem veiktā laproskopiska nieres izņemšanas operācija.

 

Kā stāsta uroloģe – onkoloģe Dzintra Litavniece, pagājušā gada nogalē (16.11.10.) mūsu slimnīcā tika uzsāktas laproskopiskās nieru operācijas un toreiz tās tika veiktas ar P. Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas kolēģu palīdzību. Taču pusgada laikā mūsu slimnīcā tās apgūtas tādā līmenī, ka varam paši uzsākt regulāru šo operāciju veikšanu. Dz. Litavniece: „Tā kā dakterim Mārtiņam Sileniekam ir gan ķirurģiska, gan laproskopiska pieredze, tad viņš arī izdarīja pirmo operāciju un arī turpmāk nodarbosies tieši ar laproskopiskām operācijām.”

 

Operācija noritēja veiksmīgi, paciente jau otrajā pēcoperācijas dienā sāka staigāt un bija gatava doties mājās, stāsta Dz. Litavniece, un piebilst, ka pacientam pēc šādas ārstēšanas ir ievērojami mazākas operācijas traumas, īsāks rehabilitācijas periods un pacients ātrāk spēj atgriezties darbā. „Kā tautā saka, nu maisam gals ir vaļā un šādas operācijas mūsu slimnīcā tiks izdarītas arī turpmāk”, pārliecināta ir Dz. Litavniece.

 

 

Indra Grase

slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste

 

linija4

linija2

Foto galerijas

03/02/2016

Dz. Litavniece prezentē Kurzemes Uroloģijas centra iespējas Talsu slimnīcā

31/10/2014

Kurzemes Uroloģijas centra atklāšana

linija3

Video galerijas

01/07/2015

Prostatas audzēja diagnostika un ārstēšana LRS

Prostatas audzēja diagnostika un ārstēšana LRS

31/10/2014

Atklāj Kurzemes Uroloģijas centru

Atklāj Kurzemes Uroloģijas centru