Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.

Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar sīkdatņu izmantošanas politiku mūsu Privātuma politikā

Piekrītu
!!! Pieraksts pie speciālistiem / uz izmeklējumiem
!!! Onkoloģisko pacientu diagnostikas un aprūpes kārtība
Pacienti ar aizdomām par onkoloģiskām saslimšanām uz izmeklējumiem un speciālistu konsultācijām ar korekti noformētu ģimenes ārsta nosūtījumu (forma 027/u) var pieteikties Liepājas Reģionālās slimnīcas Konsultatīvās nodaļas reģistratūrā katru darba dienu no plkst.10 .00 līdz 15.00

Vispārējā bērnu slimību nodaļa

PA190006
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Vispārējā bērnu terapijas nodaļa atrodas slimnīcas trešajā stāvā. Tā nodrošina valsts apmaksātus ārstnieciskos pakalpojumus bērniem ar dažāda profila saslimšanām līdz 18 gadu vecumam. Vispārējās bērnu terapijas nodaļas telpās atrodas otolaringologa apskates kabinets, kur otorinolaringologs pieņem dažāda vecuma pacientus pēc iepriekšējā pieraksta – gan tos, kas ārstējas nodaļās, gan ambulatori. Nodaļas ārsti konsultē bērnus arī slimnīcas Konsultatīvajā nodaļā.

 

Nodaļā strādā sertificētas māsas un māsu palīgi, kuri nodrošina ārstu nozīmējumu izpildi un bērnu aprūpi, sekmējot mazo pacientu ātrāku atveseļošanu.

 

Nodaļas darbā vajadzības gadījumā iesaistās arī bērnu neirologs, ķirurgs, oftalmologs, fizioterapijas un rehabilitācijas nodaļas speciālisti.

 

Uzturēties kopā ar bērnu slimnīcā, palīdzot nodrošināt viņa aprūpi, var viens no bērna vecākiem. Līdz 18 mēnešu vecumam tas ir bez maksas, ja bērns ir vecāks, tad atbilstoši slimnīcas apstiprinātam cenrādim tiek iekasēta maksa par gultas veļas izmantošanu un sadzīves nodrošināšanu. Visām personām, kas uzturas nodaļā, ir jāievēro nodaļas iekšējās kārtības noteikumi, lai nodrošinātu pretepidemioloģiskā režīma ievērošanu, higiēnu un bērnu drošību. Jebkuru neskaidrību gadījumā pacientu vecākus aicinām vērsties pie vecākās māsas, dežūrējošās medmāsas, ārstējošā ārsta vai dežūrārsta, lai maksimāli ātri varētu palīdzēt risināt problēmas.

 

Pediatrijas dienesta ietvaros darba dienās strādā arī Bērnu dienas stacionārs. Ārstēšana Dienas stacionārā jāsaskaņo ar ārstējošo ārstu vai dežūrārstu, un to var izmantot, ja nakts laikā Jūsu bērnam mediķu uzraudzība nav nepieciešama.

 

Nodaļā sadarbībā ar dažādām organizācijām tiek veicināta bērniem draudzīgās vides iekārtošana, atbilstoši bērnu fiziskām un emocionālām vajadzībām.

 

Lai nodrošinātu augstu aprūpes kvalitāti, ir pieejamas arī tiešās pieejamības pediatra konsultācijas, kuras nodrošina nodaļas ārsti atbilstoši pierakstam Konsultatīvajā nodaļā.

 

 

 

linija4

linija2

Foto galerijas

10/05/2018

M.Kraule un A.Saksena veic laparoskopisku operāciju bērnam. Foto - Dainis Ģelzis

21/02/2017

Bērnu nodaļa saņem dāvinājumu no AE Partner darbiniekiem

linija3

Video galerijas

12/05/2018

Liepājā turpmāk veiks Latvijā reto laparoskopisko cirkšņa trūces operāciju

01/02/2018

Latvijā gripas epidēmija