Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.

Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar sīkdatņu izmantošanas politiku mūsu Privātuma politikā

Piekrītu
!!! Pieraksts pie speciālistiem / uz izmeklējumiem

Ir jautājumi par

COVID-19?

Zvani: 67387661

Aicinām neizmantot ārkārtas tālruni 113 kā uzziņu tālruni, kur iegūt informāciju par COVID-19, lai neradītu risku citiem cilvēkiem saņemt palīdzību dzīvībai kritiskās situācijās.

Mikrobs un Ziepju Burbulīte stāsta kā pareizi mazgāt rokas

c_297_145_16777215_00___images_bildes_rakstiem_p3220053.jpg

22. martā Liepājas Reģionālās slimnīcas foajē AS Drogas Liepājas veikala darbinieki un korporatīvi sociālās atbildības projekta brīvprātīgie sniedza priekšnesumu slimnīcas apmeklētājiem par pareizas roku mazgāšanas soļiem.

 

„Lai arī roku mazgāšana šķiet pašsaprotama ikdienas sastāvdaļa, kas bērnam būtu jāapgūst no mazotnes jau ģimenē, bērnu dārzos audzinātājas saskaras ar dažādām situācijām. Diemžēl daudzi bērniņi ne tikai nav iemācīti regulāri mazgāt rokas, bet nevēlas to darīt vispār. Taču mediķi ir pierādījuši, ka cilvēks var saslimt ar neskaitāmām slimībām, ja regulāri un pareizi netiek mazgātas rokas,” stāsta AS Drogas Mārketinga un sabiedrisko attiecību direktore Ilze Kirstuka – Ščeglova.

 

Tādēļ, lai aktualizētu roku higiēnas nepieciešamību un jau pirmsskolas vecumā iemācītu pareizas un regulāras roku mazgāšanas nozīmīgumu, 2014. gada oktobrī AS Drogas radīja korporatīvās sociālās atbildības projektu – Vispasaules roku mazgāšanas dienu Latvijā, kas visā pasaulē tiek atzīmēta 15. oktobrī.

 

Šajā projektā ir vairāki elementi, kas dažādos veidos palīdz veidot un nostiprināt bērnu veselībai svarīgo prasmi – pareizu roku mazgāšanu:

  • plakāts ar 8 roku mazgāšanas soļiem
  • mācību video par roku mazgāšanu
  • speciāli radīti tēli – Ziepju Burbulīte un Mikrobs, kuri priekšnesumu laikā atraktīvi un mazos smīdinošā veidā ar roku mazgāšanas deju māca, kāpēc, kad un kā ir jāmazgā rokas
  • informatīvās uzlīmes uz ziepēm
  • īpaši trafareti zīmējumiem, kuros bērni var uzzīmēt apgūto
  • uzlīmes ar Ziepju Burbulīti un Neganto Mikrobu
  • mājas lapa www.mazgarokas.lv (visi materiāli pieejami latviešu un krievu valodā)
  • roku mazgāšanas dziesma un tās vārdi
  • izglītojoši raksti un padomi

 

Vairāk informācijas www.mazgarokas.lv

linija4

linija2

Foto galerijas

10/05/2018

M.Kraule un A.Saksena veic laparoskopisku operāciju bērnam. Foto - Dainis Ģelzis

21/02/2017

Bērnu nodaļa saņem dāvinājumu no AE Partner darbiniekiem

linija3

Video galerijas

12/05/2018

Liepājā turpmāk veiks Latvijā reto laparoskopisko cirkšņa trūces operāciju

01/02/2018

Latvijā gripas epidēmija