Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.

Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar sīkdatņu izmantošanas politiku mūsu Privātuma politikā

Piekrītu
!!! Pieraksts pie speciālistiem / uz izmeklējumiem

Ir jautājumi par

COVID-19?

Zvani: 67387661

Aicinām neizmantot ārkārtas tālruni 113 kā uzziņu tālruni, kur iegūt informāciju par COVID-19, lai neradītu risku citiem cilvēkiem saņemt palīdzību dzīvībai kritiskās situācijās.

Kārtējais AE Partner dāvinājums nonāk pie pacientes

Uzņēmuma “AE Partner” pārstāvji Alise Štāla (no labās), Gints Sudmalis, Arturs Ivanovs, kā arī Arturs Plotnieks,  bērnu slimību nodaļas virsmāsai Gundegai Blizņecai (no kriesās) pasniedz skābekļa koncentratoru.
Uzņēmuma “AE Partner” pārstāvji Alise Štāla (no labās), Gints Sudmalis, Arturs Ivanovs, kā arī Arturs Plotnieks, bērnu slimību nodaļas virsmāsai Gundegai Blizņecai (no kriesās) pasniedz skābekļa koncentratoru.

Uzņēmuma “AE Partner” pārstāvji Alise Štāla, Gints Sudmalis, Arturs Ivanovs, un Arturs Plotnieks Liepājas Reģionālās slimnīcas Vispārējai bērnu slimību nodaļai kā dāvinājumu pasniedza skābekļa koncentratoru.

Nodaļas virsmāsa Gundega Blizņeca pastāstīja, ka skābekļa koncentrators ir medicīnas ierīce, kura darbojas no mājas elektriskā tīkla un ar speciālas tehnoloģijas palīdzību vispirms attīra gaisu no putekļiem, tad atdala no gaisa skābekli un to augstā koncentrācijā izvada caur skābekļa padeves „ūsām” vai masku. „Skābekļa koncentrators palīdz apgādāt pacienta organismu ar skābekli un ārstēties mājas apstākļos,” paskaidroja G. Blizņeca.

 

Liepājas Reģionālās slimnīcas bērnu nodaļai ar uzņēmuma „AE Partner” darbiniekiem jau izveidojusies cieša un sirsnīga sadarbība varāku gadu garumā. Ceturto gadu pēc kārtas uzņēmuma darbinieki ziedo savus personīgos līdzekļus mazo pacientu vajadzībām. Nodaļas virsmāsa G. Blizņeca uzsver, ka skābekļa koncentrators ir ļoti nozīmīgs dāvinājums. „Tas ir paredzēts lietošanai mājas apstākļos un būtiski uzlabos mazo apcientu aprūpi gadījumos, kad nepieciešama skābekļa terapija,” norāda G. Blizneca. Neilgi pēc tā saņemšanas skābekļa koncentrators jau tika nodots kādas mazas pacientes māmiņai, kurai bija nepieciešams bērniņu nogādāt Rīgā pie speciālistiem, lai saņemtu konsultācijas. „Šajā gadījumā skābekļa koncentrators bija nepieciešams, lai nodrošinātu mazās pacientes drošu nokļūšanu Rīgā, jo bērnam mēdz būt elpošanas apstāšanās epizodes, kuru laikā nepieciešama speciāla elpināšana,” paskaidroja virsmāsa.

 

G. Bluzņeca nodaļas vārdā saka paldies „AE Partner” darbiniekiem par atsaucību un vērtīgo dāvinājumu, kas noderēs pacientiem, kuriem diagnosticētas elpošanas sistēmas slimības.

c_100_138_16777215_00___images_bildes_rakstiem_skabekla_koncentrators2.jpg

linija4

linija2

Foto galerijas

10/05/2018

M.Kraule un A.Saksena veic laparoskopisku operāciju bērnam. Foto - Dainis Ģelzis

21/02/2017

Bērnu nodaļa saņem dāvinājumu no AE Partner darbiniekiem

linija3

Video galerijas

12/05/2018

Liepājā turpmāk veiks Latvijā reto laparoskopisko cirkšņa trūces operāciju

01/02/2018

Latvijā gripas epidēmija