Piparkūku sirdis slimnīcas mazajiem pacientiem

P5190161

Decembra vidū Liepājas daudzbērnu ģimeņu biedrība "Dēkla" no 60 kilogramiem mīklas cepa piparkūku sirdis, kuras nodeva Liepājas Reģionālās slimnīcas Bērnu nodaļas un Paliatīvās nodaļas pacientiem.

"Mēģinājām svētku noskaņu uzburt arī slimnīcā," sacīja biedrības "Dēkla" valdes locekle Iveta Aleksejeva, piebilstot, ka "Dēklas" bērni un jaunieši aktīvi mācījās arī Ziemassvētku dziesmas, lai slimnīcā sniegtu arī nelielu koncertu.

Aleksejeva stāsta, ka cepēju netrūka, jo daudzbērnu ģimeņu biedrībā ir 115 ģimeņu un katrā ir vairāk par trīs bērniem. Piparkūku cepšanā piedalījās arī Tūrisma un tekstila skolas audzēkņi, kuri apgūst pavāra profesiju, kā arī viņu pedagogi. "Dēklas" aicinājumam ziedot piparkūku mīklu atsaukusies SIA "Fazer Anika", AS "LPB Priekules maizes ceptuve", SIA "Maiznīca Flora", SIA "Puķītes" un SIA "Vīdners".

10/05/2018

M.Kraule un A.Saksena veic laparoskopisku operāciju bērnam. Foto - Dainis Ģelzis

21/02/2017

Bērnu nodaļa saņem dāvinājumu no AE Partner darbiniekiem