Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.

Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar sīkdatņu izmantošanas politiku mūsu Privātuma politikā

Piekrītu
!!! Pieraksts pie speciālistiem / uz izmeklējumiem

Ir jautājumi par

COVID-19?

Zvani: 67387661

Aicinām neizmantot ārkārtas tālruni 113 kā uzziņu tālruni, kur iegūt informāciju par COVID-19, lai neradītu risku citiem cilvēkiem saņemt palīdzību dzīvībai kritiskās situācijās.

Lāči un hokejisti dodas pie mazajiem pacientiem

Mazie pacienti tika pie milzīgajiem rotaļu lāčiem, un priecīgi pārsteigti bija gan bērni, gan viņu vecāki.
Mazie pacienti tika pie milzīgajiem rotaļu lāčiem, un priecīgi pārsteigti bija gan bērni, gan viņu vecāki.

HK „Liepāja” un HK „Kurbads” Lāču spēles laikā laukumā samestās rotaļlietas šodien (16.12.15.) aizceļoja uz Liepājas Reģionālo slimnīcu.


HK „Liepāja” pārstāvēja pirmā gola autors Guntis Pujāts, komandas kapteinis Dmitrijs Korņilovs, vārtsargs Nils Grīnfogels un galvenais treneris Igors Ļebedevs. KIA automašīnas, kuras līdzjutēji varēja redzēt laukumā, šodien veda gan sportistus, gan rotaļlietas.

SIA „Ardala” filiāles vadītājs Kristaps Lagzdiņš vest sportistus šodien uzskatīja par godu un jau ar nepacietību gaida nākošo Lāču spēli.

 

Liepājas Reģionālajā slimnīcā hokejistus sagaidīja tās valdes priekšsēdētājs Edvīns Striks, galvenā māsa Solvita Urbanoviča un medicīniskais personāls. Pirmie mazie pacienti tika pie milzīgajiem rotaļu lāčiem, un priecīgi pārsteigti bija gan bērni, gan viņu vecāki.

 

HK „Liepāja” novēl bērniem sportot un neslimot, bet, ja nu tā ir gadījies, tad ziniet – no slimnīcas izrakstoties, rotaļlieta būs jūsējā!


Simona Laiveniece
HK Liepāja preses sekretāre

linija4

linija2

Foto galerijas

10/05/2018

M.Kraule un A.Saksena veic laparoskopisku operāciju bērnam. Foto - Dainis Ģelzis

21/02/2017

Bērnu nodaļa saņem dāvinājumu no AE Partner darbiniekiem

linija3

Video galerijas

12/05/2018

Liepājā turpmāk veiks Latvijā reto laparoskopisko cirkšņa trūces operāciju

01/02/2018

Latvijā gripas epidēmija