Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.

Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar sīkdatņu izmantošanas politiku mūsu Privātuma politikā

Piekrītu
!!! Pieraksts pie speciālistiem / uz izmeklējumiem

Ir jautājumi par

COVID-19?

Zvani: 67387661

Aicinām neizmantot ārkārtas tālruni 113 kā uzziņu tālruni, kur iegūt informāciju par COVID-19, lai neradītu risku citiem cilvēkiem saņemt palīdzību dzīvībai kritiskās situācijās.

Pirmklasnieki dāvina Ziemassvētku kartiņas Bērnu nodaļai

Ziemassvētku apsveikuma kartiņas skolotājas Ināra Knitnere (no kreisās) un Ilze Poņemecka nogādāja bērnu nodaļā, lai ikviens tās varētu paņemt.
Ziemassvētku apsveikuma kartiņas skolotājas Ināra Knitnere (no kreisās) un Ilze Poņemecka nogādāja bērnu nodaļā, lai ikviens tās varētu paņemt.

Pagājušās nedēļas nogalē (18.12.15.) slimnīcā ieradās Draudzīgā aicinājuma Liepājas 5. vidusskolas 1.a un 1.b klases audzinātājas Ināra Knitnere un Ilze Poņemecka, lai nodotu bērnu izgatavotās apsveikuma kartiņas un sarūpētās šokolādītes Bērnu nodaļas mazajiem pacientiem.

 

Skolotājas pastāstīja, ka kartiņas tapušas Ziemassvētku radošo darbnīcu laikā. To izgatavošanā piedalījās ne tikai skolēni, bet arī viņu vecāki. „Bērni kopā ar vecākiem grieza, līmēja un zīmēja apsveikuma kartiņas, lai iepriecinātu tos mazuļus, kuri šajos svētkos nonākuši slimnīcā,” teica Ināra Knitnere. „Varēja redzēt ar kādu prieku tieši vecāki iesaistījās šajā pasākumā. Visticamāk, ka šķēres un līme nebija ņemtas rokās vai veselu mūžību,” piebilda Ilze Poņemecka. Pedagoģes skaidroja, ka bērni vēl ir mazi, bet, ja pirms tam pastāsta - kāpēc tas tiek darīts, ka ar šādu kartiņu iespējams kādam citam sagādāt prieku, tad pirmklasnieki iesaistās labprāt un līdzi aicina pat visu ģimeni.

 

Pēc padarītā priecīgi bijuši gan bērni un viņu vecāki, gan pedagogi. „Arī nākošajā gadā mēs labprāt to darītu, jo arī bērni un vecāki tam piekrita,” teica skolotājas.

 

 

 

INDRA GRASE

SIA „ Liepājas reģionālā slimnīca”

sabiedrisko attiecību speciāliste

 

linija4

linija2

Foto galerijas

10/05/2018

M.Kraule un A.Saksena veic laparoskopisku operāciju bērnam. Foto - Dainis Ģelzis

21/02/2017

Bērnu nodaļa saņem dāvinājumu no AE Partner darbiniekiem

linija3

Video galerijas

12/05/2018

Liepājā turpmāk veiks Latvijā reto laparoskopisko cirkšņa trūces operāciju

01/02/2018

Latvijā gripas epidēmija