Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.

Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar sīkdatņu izmantošanas politiku mūsu Privātuma politikā

Piekrītu

Dalībnieku sapulce 2021.gada 28.maijā plkst. 11.00. Notiek attālināti tiešsaistē

Darba kārtība:

1.    Dalībnieku sapulces vadītāja ievēlēšana.

2.    Dalībnieku sapulces protokolētāja iecelšana.

3.    Dalībnieku sapulces darba kārtības apstiprināšana.

4.    Dalībnieku sapulces protokola pareizības apliecinātāja ievēlēšana.

5.    Sabiedrības 2020.gada pārskata apstiprināšana.

6.    Sabiedrības 2019.gada un iepriekšējo periodu nesadalītās peļņas faktiskais izlietojums un priekšlikums par 2020.gada pelņas sadali.

7.    Sabiedrības zvērināta revidenta ievēlēšana 2021.gada pārskata revīzijas veikšanai un atlīdzības noteikšana revidentam.

8.    Sabiedrības iedalīšana attiecīgajā kapitālsabiedrību grupā.

9.    Dažādi.

 

Pieņemtie lēmumi:

  1. Ievēlēt Ronaldu Fricbergu par dalībnieku sapulces vadītāju.
  2. Iecelt Antru Brūnu par dalībnieku sapulces protokolētāju.
  3. Apstiprināt dalībnieku sapulces darba kārtību.
  4. Apstiprināt Valteru Brigmani par dalībnieku sapulces protokola pareizības apliecinātāju.
  5. Apstiprināt Sabiedrības 2020. gada pārskatu.
  6. Pieņemt zināšanai valdes ziņojumu par Sabiedrības 2019.gada un iepriekšējo periodu nesadalītās peļņas faktisko izlietojumu. Piekrist valdes priekšlikumam un atstāt Sabiedrības 2020.gada peļņu  EUR 1 388 346  apmērā Sabiedrības rīcībā saimnieciskās darbības un ilgtspējīgas attīstības nodrošināšanai,  plānoto kapitālieguldījumu finansēšanai, ievērojot Sabiedrības vidēja termiņa darbības stratēģijā 2019.-2021.gadam un investīciju plānā noteiktos mērķus, t.sk. arī esošā projekta „Infrastruktūras attīstība SIA „Liepājas reģionālā slimnīca”, uzlabojot kardioloģijas, onkoloģijas un bērnu veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību un kvalitāti Kurzemē” līdzfinansējumam, ietverot attiecināmo, neattiecināmo un neatbalstāmo izmaksu segšanu, ja par šo priekšlikumu tiks saņemts pozitīvs Liepājas pilsētas domes lēmums.
  7. Ievēlēt SIA “L.G.B.”  (reģ.nr.40003270444, Zvērinātu revidentu komercdarbības licences Nr.133) par Sabiedrības 2021. gada finanšu pārskata revidentu (atbildīgais zvērināts revidents Jānis Laufmanis – sertifikāts Nr.132). Noteikt Sabiedrības 2021. gada finanšu pārskata revidentam atlīdzību EUR 6 000,00 (seši tūkstoši euro) apmērā neskaitot pievienotās vērtības nodokli.
  8. Iedalīt Sabiedrību lielajā kapitālsabiedrību grupā.