Pacienti ar aizdomām par onkoloģiskām saslimšanām uz izmeklējumiem un speciālistu konsultācijām ar korekti noformētu ģimenes ārsta nosūtījumu (forma 027/u) var pieteikties Liepājas Reģionālās slimnīcas Konsultatīvās nodaļas reģistratūrā vai zvanot koordinatoram uz tālr. 25617170 katru darba dienu no plkst.10 .00 līdz 15.00.
Jaunumu arhīvs

2020. gads - Starptautiskais māsu un vecmāšu gads.

Vairāk

Atzīmējot Starptautisko māsu un vecmāšu gadu, Liepājas Reģionālās slimnīcas Dzemdību nodaļas vecmātes aicina sievietes – grūtnieces (kopā ar vienu pavadošo personu) pieteikties bezmaksas ekskursijai, lai iepazītos ar slimnīcas Dzemdību nodaļu.

Onkoloģisko speciālistu konsīlijam – 10 gadu

Vairāk

Liepājas Reģionālajā slimnīcā jau desmito gadu regulāri notiek onkoloģisko speciālistu konsīlijs, kuros speciālistu komanda lemj par katra onkoloģiskā pacienta ārstēšanas plānu, lai ikviens saņemtu pēc iespējas labāku un savai diagnozei un veselības stāvoklim atbilstošāku terpiju.

Vairāk

Liepājas Reģionālā slimnīcā iegādāta moderna aparatūra

Vairāk

SIA „Liepājas reģionālā slimnīca” ir viena no vadošajām ārstniecības iestādēm sniegto medicīnisko pakalpojumu klāsta un kvalitātes ziņā. Slimnīcas stacionārā ik gadu tiek izārstēti ap 16 000 pacientu, tiek veiktas aptuveni 6000 operācijas, bet dienas stacionārā vēl 3000 operācijas. Dzemdību nodaļā pasaulē nāk ap 1100 mazuļu.

Vairāk

Liepājas reģionālai slimnīcai pievieno Onkoloģijas klīniku

Vairāk

Pēdējo nedēļu laikā masu medijos parādās tendencioza un apzināti maldinoša informācija par VSIA “Piejūras slimnīca” reorganizāciju. Liepājā veselības aprūpes iestāžu reorganizācija nav nekas jauns.

Darba vizītē Liepāju apmeklē Ministru prezidents K. Kariņš

Vairāk

Piektdien, 1. novembrī, Latvijas Republikas Ministru prezidents Krišjānis Kariņš ieradās Liepājā, lai darba vizītes ietvaros tiktos ar Liepājas pilsētas vadību, klātienē iepazītos ar Liepājas industriālo teritoriju attīstības iespējām, kā arī apmeklētu Kurzemes reģiona lielāko slimnīcu.

Rezidenti izvēlas Liepājas Reģionālo slimnīcu

Vairāk

Sākoties jaunajam mācību gadam, septiņi Liepājas Reģionālās slimnīcas rezidenti uzsāks apmācības valsts apmaksātās budžeta vietās un tie ir - internists, ķirurgs, anesteziologs – reanimatologs, pediatrs, pediatrs ar tālāku apmācību neonatoloģijā, algologs un ģimenes ārsts.

Vairāk

Slimnīcā ierastos kases čekus aizstāj e-kvīts

Vairāk

SIA ''Liepājas reģionālā slimnīca'' no 2019.gada 27.septembra ievieš elektroniskās kvītis. Tādējādi klientiem vairs nebūs jāsaglabā čeki papīra formātā par saņemtajiem medicīnas pakalpojumiem,

Vairāk

Veiksmīgi veikta orgānu izņemšanas operācija

Vairāk

Šogad, 23.augustā Liepājas Reģionālajā slimnīcā tika veikta orgānu izņemšanas operācijas no miruša donora. Pateicoties tam tika glābti divi cilvēki, kuriem transplantēja nieres.

Notiek Liepājas Reģionālās slimnīcas pārbūves un atjaunošanas darbi

Vairāk

25. jūnijā SIA „Velve” uzsāka Liepājas Reģionālās slimnīcas ēku pārbūvi un atjaunošanu. Būvniecības gaitā tiks atjaunots  ēkas austrumu spārns, sasaistot to ar jau rekonstruētajām slimnīcas telpām, tādējādi uzlabojot kardioloģijas, onkoloģijas un bērnu veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību un kvalitāti.

Vairāk

Slimnīcā veiktas augsta līmeņa ginekoloģiskas operācijas

Vairāk

Liepājas Reģionālajā slimnīcā ginekologs Eduards Ošiņš, kas jau trīs gadus praktizē Francijā, sadarbībā ar ginekoloģi, dzemdību un mazinvazīvās ķirurģijas speciālisti Elīnu Lauvu veica divas augstākā līmeņa laparoskopiskās operācijas. Viena no tām bija saistīta ar sieviešu dzimumorgānu noslīdējumu un to laparoskopisko korekciju un otra – ar dziļo endometriozi.

Liepājas Reģionālai slimnīcai palielinās pamatkapitālu

Vairāk

Lai stiprinātu Liepājas pilsētas pašvaldības un Rīgas Stradiņa universitātes ilgtermiņa sadarbību veselības aprūpes jomā, uzlabojot veselības aprūpes pakalpojumu kvalitāti un veicinot veselības aprūpes cilvēkresursu piesaisti Liepājai, pieņemts lēmums palielināt SIA “Liepājas reģionālā slimnīca” pamatkapitālu un ļaut Rīgas Stradiņa universitātei (RSU) kļūt par vienu no slimnīcas kapitāldaļu turētājām.

Vairāk

Mainīta vairāku nodaļu atrašanās vieta slimnīcā.

Vairāk

Sakarā ar gaidāmiem Liepājas Reģionālās slimnīcas pārbūves darbiem, no 27. maija Asins sagatavošanas nodaļa tiks pārcelta uz slimnīcas galvenā korpusa 5. stāvu. Savukārt Fizikālās terapijas un rehabilitācijas nodaļas ambulatorā daļa tiks izvietota 9. stāvā. Lūgums sekot norādēm.