Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.

Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar sīkdatņu izmantošanas politiku mūsu Privātuma politikā

Piekrītu
!!! Pieraksts pie speciālistiem / uz izmeklējumiem

Ir jautājumi par

COVID-19?

Zvani: 67387661

Aicinām neizmantot ārkārtas tālruni 113 kā uzziņu tālruni, kur iegūt informāciju par COVID-19, lai neradītu risku citiem cilvēkiem saņemt palīdzību dzīvībai kritiskās situācijās.
Jaunumu arhīvs

Liepājniekus aicina piedalīties gremošanas slimību profilakses pētījumā

Vairāk

Zinātniskā pētījuma īstenošanai darbu Jūrmalas ielā 23 sācis Liepājas pētījumu centrs, kas izveidots sadarbojoties Latvijas Universitātes Klīniskās un profilaktiskās medicīnas institūtam (LU KPMI) un Liepājas Reģionālai slimnīcai (LRS).

 

Vairāk

Izmaiņas slimnīcas Uzņemšanas nodaļas un Traumpunkta pacientu plūsmā

Vairāk

 

Turpinoties Liepājas Reģionālās slimnīcas pārbūves darbiem, izmainīta Uzņemšanas nodaļas un Traumpunkta pacientu plūsma medicīnas iestādē.

Vairāk

Apmācības Liepājas petījuma centra darbiniekiem

Vairāk

No 1.-11. martam Liepājas pētījuma centrā notika apmācības topošajiem GISTAR pētījuma Liepājas pētījuma centra darbiniekiem. Mācības tika organizētas gan klātienē, gan attālināti, atbilstoši epidemioloģiskajām prasībām.

 

Vairāk

Dr.Apinis un klausītāji iepazīstās ar HYCOR pētījumu

Vairāk

24. janvārī, ERAF projekta Nr. 1.1.1.1/20/A/035 “Hibrīda-sensora izelpas analīze kolorektālā vēža skrīningam - HYCOR” vadītājs un vadošais pētnieks, profesors Mārcis Leja piedalījās TV24 raidījumā “Dr.Apinis – Kas jauns gastroenteroloģijā”.

Vairāk

Pirmie projekta HYCOR dalībnieki piedalās pētījumā

 

Vairāk

Latvijas Universitātes Klīniskās un profilaktiskās medicīnas institūts sadarbībā ar Latvijas Onkoloģijas Centru (LOC) ir uzsācis projekta HYCOR klīniskās aktivitātes, projekta vajadzībām nodrošinot kolorektalo vēža pacientu iekļaušanu pētījumā.

 

Vairāk

Modernais lineārais paātrinātājs nodrošina staru terapiju jaunā kvalitātē

Vairāk

 

Staru terapijas nodaļas medicīnas fiziķis M. Pikšis pastāstīja, ka procedūras, kas kādreiz ilga 10 līdz 30 minūtes, tagad var paveikt mazāk nekā divās minūtēs. Tas samazina audzēja kustības iespējamību ārstēšanas laikā un palīdz aizsargāt tuvumā esošos veselos audus un kritiskos orgānus.

Vairāk

Covid-19 vakcinācijas sertifikāta derīguma termiņš un ieteicamā rīcība

Vairāk

Covid-19 vakcinācijas sertifikāta derīguma termiņš un ieteicamā rīcība

 

Nacionālais veselības dienests informē, ka ir izveidota skaidrojoša infografika par digitālā Covid-19 vakcinācijas sertifikāta derīguma termiņu un ieteicamo rīcību.

 

Vairāk

Slimnīcā vakcinē bērnus no 5 gadu vecuma pret Covid-19

 

Vairāk

Slimnīcā vakcinē bērnus no 5 gadu vecuma pret Covid-19

Vakcīnu pret Covid-19 var saņemt ikviens bērns no piecu gadu vecuma. “Vakcinācija īpaši ieteicama bērniem ar dažādām hroniskām saslimšanām, piemēram, ar virssvaru, cukura diabētu, smagiem imūnsistēmas traucējumiem, hroniskām kardiovaskulārajām un nieru slimībām, kā arī onkoloģiskām saslimšanām.

Vairāk

Ko mēs piedzīvojam pandēmijā un kā parūpēties par sevi

Vairāk

Drošība un apdraudējums

Nu jau ilgu laiku dzīvojam Covid-19 pandēmijas ēnā. Piedzīvojot kārtējo slimības uzliesmojumu, nevaram noliegt, ka kaut kādā mērā šī situācija skar katru no mums. Vai esam sev uzdevuši jautājumu - ko tieši izjūtam? Vai esam spējuši rast atbildi uz šo jautājumu? Iespējams, ka lielākoties mēs piedzīvojam nedrošību, jo nezinām kādas izmaiņas nesīs katra nākošā diena.

Vairāk

Pasargāsim savus mazuļus no vīrusiem

Vairāk

Redzot situāciju ar vīrusu saslimšanām šajā rudens –ziemas sezonā, Liepājas Reģionālās slimnīcas (LRS) pediatri vēlas atgādināt, ka bez Covid -19 joprojām eksistē arī citi vīrusi, kas skar elpceļus.

 

Vairāk

Paldies Liepājas Ezerkrasta sākumskolas kolektīvam par sirsnīgo apsveikumu!

Vairāk

Liepājas Ezerkrasta sākumskolas kolektīvs slimnīcas mediķiem sarūpējis sirsnīgu dāvanu – gan tiešā, gan pārnestā nozīmē. Vakar (29.11.2021.) skolas direktore Dace Gedroviča slimnīcai uzdāvināja koka zaru, kurā iekārtas pašizgatavotas sirsniņas uz kurām uzrakstīti paldies vārdi mediķiem pateicībā par viņu darbu.

 

Vairāk

Zemessargi sagādā pārsteigumu slimnīcas mediķiem

Vairāk

Lai izteiktu cieņu un atbalstu, un iepriecinātu veselības aprūpes darbiniekus, 17. novembrī Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes 44. kājnieku bataljona kareivji Liepājas Reģionālās slimnīcas mediķiem valsts svētkos sagādāja patīkamu pārsteigumu, pasniedzot dāvanu - dažādus saldumus un našķus, tiem darbiniekiem, kas strādā ar Covid-19 pacientiem.

 

Vairāk