Jaunumu arhīvs

Liepājas Reģionālās slimnīcas pakalpojumu sniegšanas ierobežojumi

Vairāk

1. Ņemot vērā ļoti straujo saslimstības ar Covid-19 pieaugumu valstī, un, lai maksimāli ierobežotu infekcijas pārnesi starp Konsultatīvās nodaļas ambulatoriem pacientiem (kas īpaši bīstami nevakcinētām personām), un, lai mazinātu medicīnas personāla inficēšanas risku, SIA "Liepājas reģionālā slimnīca" nodrošina ambulatoros pakalpojumus personām:

• ar pārslimošanas sertifikātu

vai

• ar vakcinācijas sertifikātu

vai

• ar veiktu RNS  Covid-19 testu, kas ir derīgs 48 stundas.

Slimnīcā pieņem acu ārsts Mārtiņš Ābelītis

Vairāk

Slimnīcas Konsultatīvajā nodaļā valsts apmaksātas konsultācijas sniedz oftalmologs Mārtiņš Ābelītis, kurš konsultē pacientus sākot no 18 gadu vecuma.

Vairāk

Dalībnieku sapulce 2021.gada 17.augustā plkst. 11.00. Notiek attālināti tiešsaistē

Darba kārtība:

1.    Dalībnieku sapulces vadītāja ievēlēšana.

2.    Dalībnieku sapulces protokolētāja iecelšana.

3.    Dalībnieku sapulces darba kārtības apstiprināšana.

4.    Dalībnieku sapulces protokola pareizības apliecinātāja ievēlēšana.

5.    Sabiedrības pamatkapitāla palielināšana.

6.    Sabiedrības statūtu grozījumi un statūtu apstiprināšana jaunā redakcijā.

Vairāk

Joprojām ierobežoti pacientu apmeklējumi slimnīcā

Vairāk

Saistībā ar slimnīcā noteiktajiem epidemioloģiskās drošības pasākumiem COVID-19 infekcijas izplatības mazināšanā, joprojām ierobežoti pacientu apmeklējumi slimnīcā. Pacienta apmeklēšana iespējama tikai ar ārstējošā ārsta (Sociālās aprūpes nodaļā ar ārsta, ārsta palīga vai virsmāsas) saskaņojumu.

Vairāk

Dalībnieku sapulce 2021.gada 28.maijā plkst. 11.00. Notiek attālināti tiešsaistē

Darba kārtība:

1.    Dalībnieku sapulces vadītāja ievēlēšana.

2.    Dalībnieku sapulces protokolētāja iecelšana.

3.    Dalībnieku sapulces darba kārtības apstiprināšana.

4.    Dalībnieku sapulces protokola pareizības apliecinātāja ievēlēšana.

5.    Sabiedrības 2020.gada pārskata apstiprināšana.

6.    Sabiedrības 2019.gada un iepriekšējo periodu nesadalītās peļņas faktiskais izlietojums un priekšlikums par 2020.gada pelņas sadali.

7.    Sabiedrības zvērināta revidenta ievēlēšana 2021.gada pārskata revīzijas veikšanai un atlīdzības noteikšana revidentam.

8.    Sabiedrības iedalīšana attiecīgajā kapitālsabiedrību grupā.

9.    Dažādi.

Pie slimnīcas paplašina autostāvvietu

Par auto stāvlaukumu izbūvi

Liepājas Reģionālā slimnīca šī gada aprīļa beigās (28.04.2021.) sāka teritorijas labiekārtošanu un auto stāvlaukumu izbūvi atbilstoši noslēgtajam būvdarbu līgumam (iepirkums LRS 2021/1).

Valsts apmaksātas konsultācijas sniegs oftalmologs Mārtiņš Ābelītis

Vairāk

22. un 23. aprīlī slimnīcas Konsultatīvajā nodaļā valsts apmaksātas konsultācijas sniegs oftalmologs Mārtiņš Ābelītis, kurš konsultēs pacientus sākot no 18 gadu vecuma. Mārtiņš Ābelītis uzskata, ka redze ir viena no galvenajām maņām kā uztveram pasauli ap sevi. “Līdz ar to par acu veselību ir jārūpējas. Pat ja sūdzību nav, profilaktiski acis un redzes funkcijas ir jāpārbauda divas reizes gadā līdz 65 gadu vecumam, pēc tam vienu reizi gadā,“ norāda speciālists.

VM īsteno atbalsta programmu jaunajiem speciālistiem reģionos

Vairāk

ESF projekts “Ārstniecības un ārstniecības atbalsta personu pieejamības uzlabošana ārpus Rīgas” Nr. 9.2.5.0/17/I/001

VM īsteno atbalsta programmu jaunajiem speciālistiem reģionos

Veselības ministrija turpina īstenot atbalsta programmu jaunajiem speciālistiem, kas paredz naudas kompensāciju izmaksu, ja ārstniecības persona strādā ārpus Rīgas - stacionārā, ģimenes ārsta praksē, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā vai citā ārstniecības iestādē, kur sniedz valsts apmaksātus veselības aprūpes pakalpojumus.

Vairāk

Slimnīca dāvinājumā saņēmusi plaušu ventilācijas ierīci

Vairāk

Liepājas Reģionālā slimnīca dāvinājumā no sabiedriskā labuma organizācijas “Uniting History” 2021. gada marta sākumā saņēma plaušu ventilācijas ierīci “Hamilton C1”, kas tiks izmantota arī Covid-19 pacientu ārstniecības procesā.

Vairāk

Bērnu nodaļai uzdāvināti zilonīši un mazuļu barošanas krēsli

Vairāk

Uzņēmuma “AE Partner” darbinieku pārstāvji Ingrīda Liepiņa un Gints Sudmalis Liepājas Reģionālās slimnīcas Vispārējai bērnu slimību nodaļai kā dāvinājumu pasniedza četrus šūpuļkrēsliņus – zilonīšus un četrus mazuļu barošanas krēslus.

Vairāk

Slimnīcā noteikti ierobežojumi pacientu apmeklētājiem!

Vairāk

Saistībā ar slimnīcā noteiktajiem epidemioloģiskās drošības pasākumiem COVID-19 infekcijas izplatības ierobežošanā, smagi slima pacienta un pacienta līdz 14 gadu vecumam apmeklēšana iespējama tikai ar ārstējošā ārsta saskaņojumu un atļauta tikai tiem apmeklētājiem, kuri var uzrādīt COVID-19 analīžu negatīvu testu, kas veikts, ne vairāk par 72 stundām, pirms ierašanās slimnīcā. Pārējo pacientu apmeklēšana nav atļauta.

Informācija iedzīvotājiem: https://covid19.gov.lv/covid-19/veseliba/veselibas-pakalpojumu-sniegsana

Mārītei Kūlai piešķirts tituls „Gada liepājnieks - 2020”

Vairāk

Godinot liepājnieku devumu savai pilsētai, 18. februārī apstiprināti Liepājas pilsētas apbalvojuma “Goda un gada liepājnieks 2020” saņēmēji.Tituls “Gada liepājnieks 2020” un sudraba goda zīme liepu lapas formā tika piešķirts arī Liepājas reģionālās slimnīcas Epidemioloģiskā dienesta vadītājai, pediatrei, bērnu infektoloģei Mārītei Kūlai par izcili profesionāli koordinētu un saskaņotu rīcību saslimšanas Covid-19 izplatīšanās risku apzināšanā, kontrolē un mazināšanā Liepājas pilsētā.