Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.

Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar sīkdatņu izmantošanas politiku mūsu Privātuma politikā

Piekrītu
!!! Pieraksts pie speciālistiem / uz izmeklējumiem

Ir jautājumi par

COVID-19?

Zvani: 67387661

Aicinām neizmantot ārkārtas tālruni 113 kā uzziņu tālruni, kur iegūt informāciju par COVID-19, lai neradītu risku citiem cilvēkiem saņemt palīdzību dzīvībai kritiskās situācijās.
Jaunumu arhīvs

Izsludināta vakace uz valdes locekļa/valdes priekšsēdētāja amatu

Vairāk

Sabiedrības ar ierobežotu atbildību “Liepājas reģionālā slimnīca” viena (trešā) valdes locekļa/valdes priekšsēdētāja amata kandidātu nominācijas komisijas sludinājums

 

Vairāk

Slimnīcas mediķi saņem Veselības ministrijas Atzinības un Pateicības rakstus

Vairāk

Veselības ministrs Daniels Pavļuts 10. novembrī veselības nozares darbiniekiem un ārstniecības personām pasniedza Veselības ministrijas Atzinības un Pateicības rakstus. Apbalvojumi piešķirti par ilggadēju un profesionālu ieguldījumu veselības aprūpē.

Vairāk

GISTAR projekta ietvaros vairāki pacienti uzsākuši Helikobakrētijas pilori ārstēšanu

Vairāk

Turpinās LU Klīniskās profilaktiskās medicīnas institūta un Liepājas Reģionālo Slimnīcas projekts "Hibrīda-sensora izelpas analīze kolorektālā vēža skrīningam (HYCOR)". Tā ietvaros vairākiem pacientiem uzsākta helikobaktērijas pilori jeb H.pylori ārstēšana. Projektā H.pylori eradikācijas kurss pacientiem tiek nodrošināts bez maksas.

 

Vairāk

Izmaiņas noteikumos “Kārtība pacientu apmeklējumiem”

Vairāk

Patlaban saslimstībai ar Covid-19 infekciju Latvijā ir tendence palielināties. Lai mazinātu inficēšanās riskus pacientu un medicīnas iestādē strādājošo vidū, no 14.07.2022. SIA “Liepājas reģionālā slimnīca” tiek noteikti ierobežojumi pacientu apmeklēšanā.

 

Vairāk

Dalībnieku sapulce 2022.gada 27.maijā plkst. 13.00. Notiek gan klātienē, gan attālināti tiešsaistē

Darba kārtība:

1.    Dalībnieku sapulces vadītāja ievēlēšana.

2.    Dalībnieku sapulces protokolētāja iecelšana.

3.    Dalībnieku sapulces darba kārtības apstiprināšana.

4.    Dalībnieku sapulces protokola pareizības apliecinātāja ievēlēšana.

5.    Sabiedrības 2021.gada pārskata apstiprināšana.

6.    Sabiedrības 2020.gada un 2019.gada nesadalītās peļņas faktiskais izlietojums un priekšlikumi par 2021.gada pelņas sadali.

7.    Sabiedrības zvērināta revidenta ievēlēšana 2022.gada pārskata revīzijas veikšanai un atlīdzības noteikšana revidentam.

8.    Sabiedrības iedalīšana attiecīgajā kapitālsabiedrību grupā.

9.    Dažādi.

 

Vairāk

Liepājniekus aicina piedalīties gremošanas slimību profilakses pētījumā

Vairāk

Zinātniskā pētījuma īstenošanai darbu Jūrmalas ielā 23 sācis Liepājas pētījumu centrs, kas izveidots sadarbojoties Latvijas Universitātes Klīniskās un profilaktiskās medicīnas institūtam (LU KPMI) un Liepājas Reģionālai slimnīcai (LRS).

 

Vairāk

Izmaiņas slimnīcas Uzņemšanas nodaļas un Traumpunkta pacientu plūsmā

Vairāk

 

Turpinoties Liepājas Reģionālās slimnīcas pārbūves darbiem, izmainīta Uzņemšanas nodaļas un Traumpunkta pacientu plūsma medicīnas iestādē.

Vairāk

Apmācības Liepājas petījuma centra darbiniekiem

Vairāk

No 1.-11. martam Liepājas pētījuma centrā notika apmācības topošajiem GISTAR pētījuma Liepājas pētījuma centra darbiniekiem. Mācības tika organizētas gan klātienē, gan attālināti, atbilstoši epidemioloģiskajām prasībām.

 

Vairāk

Dr.Apinis un klausītāji iepazīstās ar HYCOR pētījumu

Vairāk

24. janvārī, ERAF projekta Nr. 1.1.1.1/20/A/035 “Hibrīda-sensora izelpas analīze kolorektālā vēža skrīningam - HYCOR” vadītājs un vadošais pētnieks, profesors Mārcis Leja piedalījās TV24 raidījumā “Dr.Apinis – Kas jauns gastroenteroloģijā”.

Vairāk

Pirmie projekta HYCOR dalībnieki piedalās pētījumā

 

Vairāk

Latvijas Universitātes Klīniskās un profilaktiskās medicīnas institūts sadarbībā ar Latvijas Onkoloģijas Centru (LOC) ir uzsācis projekta HYCOR klīniskās aktivitātes, projekta vajadzībām nodrošinot kolorektalo vēža pacientu iekļaušanu pētījumā.

 

Vairāk

Modernais lineārais paātrinātājs nodrošina staru terapiju jaunā kvalitātē

Vairāk

 

Staru terapijas nodaļas medicīnas fiziķis M. Pikšis pastāstīja, ka procedūras, kas kādreiz ilga 10 līdz 30 minūtes, tagad var paveikt mazāk nekā divās minūtēs. Tas samazina audzēja kustības iespējamību ārstēšanas laikā un palīdz aizsargāt tuvumā esošos veselos audus un kritiskos orgānus.

Vairāk

Covid-19 vakcinācijas sertifikāta derīguma termiņš un ieteicamā rīcība

Vairāk

Covid-19 vakcinācijas sertifikāta derīguma termiņš un ieteicamā rīcība

 

Nacionālais veselības dienests informē, ka ir izveidota skaidrojoša infografika par digitālā Covid-19 vakcinācijas sertifikāta derīguma termiņu un ieteicamo rīcību.

 

Vairāk