Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.

Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar sīkdatņu izmantošanas politiku mūsu Privātuma politikā

Piekrītu
!!! Pieraksts pie speciālistiem / uz izmeklējumiem

Ir jautājumi par

COVID-19?

Zvani: 67387661

Aicinām neizmantot ārkārtas tālruni 113 kā uzziņu tālruni, kur iegūt informāciju par COVID-19, lai neradītu risku citiem cilvēkiem saņemt palīdzību dzīvībai kritiskās situācijās.

Uzsākta ERAF projekta Nr. 1.1.1.1/20/A/035 “HYCOR” īstenošana

2021. gada 1.jūlijā noslēgta vienošanās ar Latvijas Universitāti un CFLA par projekta “Hibrīda-sensora izelpas analīze kolorektālā vēža skrīningam (HYCOR)” īstenošanu, kurā SIA “Liepājas reģionālā slimnīca” ir sadarbības partneris. Projekta ietvaros tiks veikts praktisks pētījums, lai veicinātu izelpas gaistošā marķiera koncepciju kolorektālā vēža (KRV) skrīningā, veicinot jauna hibrīda analizatora izstrādāšanu šim mērķim.

Laika periodā no jūlija līdz oktobrim tika uzsākti projekta sagatavošanas darbi, pēc kuru izstrādes būs iespējams uzsākt projekta klīniskās aktivitātes ar pētījuma dalībniekiem.

Šajā laika posmā klīnicisti un pētnieki ciešā sadarbībā ir strādājuši pie vienota projekta klīniskā protokola sagatavošanas, pēc kura turpmāk noritēs projekta klīniskās aktivitātes. Pētnieki izstrādājuši standartprocedūru protokolus, atjaunojuši anketas, datu tveršanas programatūru, kurā tiks ievadīta informācija par katru pētījuma dalībnieku. Ir izveidoti subjektu atlases kritēriji, kā arī nodrošināta pētījuma dalībnieku iekļaušanas shēma, pēc kuras turpmāk tiks aicināti pētījuma pacienti dalībai projektā.

 

Visas aktivitātes tiek veiktas ERAF projekta Nr. 1.1.1.1/20/A/035 “Hibrīda-sensora izelpas analīze kolorektālā vēža skrīningam (HYCOR)” ietvaros.

c_625_129_16777215_00___images_bildes_rakstiem_projekts_eraf_lrs.png