Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.

Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar sīkdatņu izmantošanas politiku mūsu Privātuma politikā

Piekrītu
!!! Pieraksts pie speciālistiem / uz izmeklējumiem

Ir jautājumi par

COVID-19?

Zvani: 67387661

Aicinām neizmantot ārkārtas tālruni 113 kā uzziņu tālruni, kur iegūt informāciju par COVID-19, lai neradītu risku citiem cilvēkiem saņemt palīdzību dzīvībai kritiskās situācijās.

Šīs vasaras sportiskākais notikums – Sporta spēles 2010

P8061008

Jau trešo gadu pēc kārtas slimnīcas darbinieki un viņu ģimenes pulcējas slimnīcas sporta svētkos, kas arī šogad notika atpūtas kompleksā „Vērbeļnieki”.

 
Sacensības iesākās militārā gaisotnē. Ar armijnieku auto ieradās ģenerālis, kurš izklāstīja sacensību gaitu un deva rīkojumu visiem tajās startēt ar pilnu atdevi, ko sacensību dalībnieki centās arī izpildīt. Kopumā sacensībās piedalījās 12 komandas – „Kustīgās bites”, „Perinātājas”, „Stiepēji”, „Pēdējā cerība”, „Griezēju griezītes”, „Bunkurs”, „Ekstrasistoles”, „Narkomafija”, „Bruņurupuči”, „Cāļi”, „Virtuālās Datorpeles” un „Ūdeņradīši”. Komandas mērojās spēkiem futbolā, volejbolā un lielajā stafetē. Ikviens varēja pārbaudīt savu meistarību piedaloties arī individuālajās disciplīnās – „zemūdens misija”, „velo”, „situācijas novērtēšana”, „dubultmetiens”, „krampīgākais kareivjis”, „zaldāta sapnis”. Lielu jautrību un sportisku azartu izpelnījās katra no sacensību disciplīnām, bet šķiet, ka visazartiskākā tomēr bija lielā stafete, kurā bija jādemonstrē gan veiklība, gan attapība, gan komandas gars. Netika aizmirsti arī paši mazākie sacensību dalībnieki. Tiem pasākuma rīkotāji bija izdomājuši interesantas atrakcijas, kuru noslēgumā katrs saņēma diplomus par izcīnītajām vietām.
 

Katra no komandām bija parūpējusies par savu karogu un devīzi. Taču īpaši jāizceļ viena no jaunpienācējam – „Narko mafija”, kurai bija gan karogs un devīze, gan plakāti un atbilstošs ietērps. Turklāt „Narko mafija” bija parūpējusies arī par savu jauno paaudzi attiecīgi tos ietērpjot un apbruņojot ar šaujamrīkiem (ūdenspistolēm), no kurām dabūja trūkties dažs labs sacensību dalībnieks.

 

Otra jaunpienācēja komanda – „Bunkurs” – pirms sacensībām bija pētījusi iepriekšējo gadu fotogrāfijas, lai pienācīgi uzmeistarotu karogu un izvēlētos devīzi. Viena no komandas dalībniecēm Ilona Lūsēna atzina, ka slimnīcas sporta spēles bija izdevušās, komanda bijusi apmierināta, gūta pieredze un nākošajā gadā jau vairs nejutīšoties kā jauniņie un pretiniekiem likšot trūkties. Savukārt pasākuma organizatore Marita Šteingolde uzskata, ka vērtības tiek pārbaudītas ilgtermiņā. Tas, ka trešo gadu pēc kārtas sporta spēlēs pulcējas tik liels dalībnieku skaits, liecina par to, ka šādas sacensības ir nepieciešamas un vajadzīgas.

 

Pirmo vietu kopvērtējumā izcīnīja „Bruņurupuči”, kuri pēc sacensībām atzina, ka labprāt to būtu dalījuši ar citu komandu un, proti, „Narko mafiju”. Ne jau tāpēc, ka komandai tik biedējošs nosaukums, bet tāpēc, ka tiesnešu kļūdas dēļ „Narko mafija” diemžēl neizkļuva no savas apakšgrupas un neiekļuva finālā. Savu kļūdu tiesneši atzina un centās labot. Summējot rezultātu apakšgrupā tiesneši arī „Narko mafijai” piešķīra pirmo vietu un attiecīgi pieskaitīja punktus, kas kopvērtējumā ļāva komandai ieņemt 5/6 vietu. Šāds kompromiss tika panākts vienojoties ar mafijas Krusttēvu un viņa pilnvaroto personu – komandas kapteini. Labi apzinoties, ka ar „Narko mafiju” nekādu joku nav, tiesneši arī apbalvošanas ceremonijas laikā publiski atzina savu kļūdu un kā mierinājuma balvu komandai piešķīra šampanieti. Sacensībās godpilno otro vietu ieguva komanda „Griezēju griezītes”, savukārt trešo vietu izcīnīja „Stiepēji”.

 

Pēc sportiskajām aktivitātēm sekoja azartiskāko dalībnieku sagatavoti kora priekšnesumi un lielā balle līdz rīta gaismai, jeb līdz lielajam pērkona negaisam, kurš sacensību dalībniekus pārsteidza nakts vidū.