Aicina balsot par labāko veselības aprūpes speciālistu

c_297_145_16777215_00___images_bildes_rakstiem_gbm_plakaats_2016_web-724x389.jpg

Šogad jau sesto reizi Latvijā tiks pasniegta „Gada balva medicīnā”, ar ko tiks godināti mediķi par apzinīgu un pašaizliedzīgu darbu pacientu veselības labā, par darbu, kuru raksturo pasākumam izvēlētais moto „Dodot gaismu, sadegu”.

Ārstu biedrība aicina ikvienu Latvijas iedzīvotājs nobalsot par, viņaprāt, labāko veselības aprūpes speciālistu, atbildot uz pāris jautājumiem, kā arī minot pamatojumu, kāpēc tieši šis speciālists būtu pelnījis saņemt apbalvojumu.

Nobalsot var mājaslapās www.arstubiedriba.lv un arsts.lv. Lūgums ņemt vērā, ka no vienas IP adreses par katru nomināciju var nobalsot vienu reizi. Balsot varat līdz 2017. gada 15. janvārim.

Mūsu mediķi – ārsti, zobārsti, māsas, vecmātes, ārstu palīgi, māsu palīgi un citi – ikdienā rūpējas, lai mēs atgūtu pašu dārgāko – veselību. Lielākā daļa no viņiem katru dienu pēc vislabākās sirdsapziņas dara savu darbu un palīdz mums visiem būt veseliem un dzivespriecīgiem.

Lai atbalstītu un godinātu šos speciālistus, 2008. gadā tika uzsākta tradīcija „Gada balvas medicīnā” pasniegšana. Tad kopumā tika saņēmti 2870 pieteikumi balvai – 390 vēstules un 2480 elektroniski pieteikumi. Katru gada šī balva kļuva arvien nozīmīgāka un pazīstamāka. Cilvēki sūtīja savus pieteikumus pat no ārzemēm, vēloties godināt speciālistus, kas viņiem palīdzējuši izveseļoties.

c_645_912_16777215_00___images_bildes_rakstiem_gbm_plakaats_2016_web-724x1024.jpg

04/04/2018

RSU studenti iepazīst slimnīcu

15/10/2017

RSU studenti iepazīst slimnīcu

06/02/2018

Liepājā uzmanību vērš onkoloģiskajām saslimšanām

18/01/2018

Reģionālā slimnīca piedzīvos rekonstrukcijas darbus.