Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.

Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar sīkdatņu izmantošanas politiku mūsu Privātuma politikā

Piekrītu
!!! Pieraksts pie speciālistiem / uz izmeklējumiem

Ir jautājumi par

COVID-19?

Zvani: 67387661

Aicinām neizmantot ārkārtas tālruni 113 kā uzziņu tālruni, kur iegūt informāciju par COVID-19, lai neradītu risku citiem cilvēkiem saņemt palīdzību dzīvībai kritiskās situācijās.

Veikta magnētiskās rezonanses iekārtas modernizācija

c_297_145_16777215_00___images_bildes_rakstiem_mr_iekarta.jpg

SIA “Vizuālā diagnostika” ar prieku informē, ka šī gada februāra sākumā datortomogrāfijas un magnētiskās rezonanses kabinetā Liepājā (SIA “Liepājas reģionālā slimnīca” telpās) tika veikti magnētiskās iekārtas modernizācijas darbi.

 

Modernizācijas ietvaros magnētiskās rezonanses iekārtai Siemens Magnetom Essenza tika uzstādīti jaunākie pieejamie atjauninājumi, kas ietver:

  • dažādas jaunas programmas, kas atvieglo izmeklējumu attēlu rekonstruēšanu un izvērtēšanu;
  • specializētas programmas, kas uzlabo noteiktu saslimšanu diagnostiku, piemēram, neiroloģisko, asinsvadu, sirds slimību, kā arī onkoloģisko un kaulu un locītavu sistēmu saslimšanu diagnostiku;
  • iekārtas uzlabojumus, kas ļauj veikt izmeklējumus ar samazinātu trokšņu līmeni.

 

Papildus šiem atjauninājumiem magnētiskās rezonanses  iekārtai ir uzstādītas jaunas diagnostikai paredzētās spoles un papildus 8 signālu uztverošie kanāli (kopā iekārtai šobrīd ir 16 signālu uztverošie kanāli), kas ļauj labāk un precīzāk veikt izmeklējumus un izmeklējumu attēlu izvērtēšanu.

 

Modernizācijas darbu ietvaros ir veikta arī ārstniecības personāla apmācība darbam ar modernizēto magnētiskās rezonanses iekārtu.

 

SIA “Vizuālā diagnostika” vārdā izsakām pateicību mūsu sadarbības partneriem “Siemens” un priecājamies, ka turpmāk Kurzemes reģiona iedzīvotājiem varēsim sniegt vēl kvalitatīvākus magnētiskās rezonanses pakalpojumus!

 

Informāciju sagatavoja: SIA “Vizuālā diagnostika”

linija4

linija2

Foto galerijas

04/04/2018

RSU studenti iepazīst slimnīcu

15/10/2017

RSU studenti iepazīst slimnīcu

linija3

Video galerijas

06/02/2018

Liepājā uzmanību vērš onkoloģiskajām saslimšanām

18/01/2018

Reģionālā slimnīca piedzīvos rekonstrukcijas darbus.