Slimnīcas darbinieki saņem minstrijas apbalvojumus

Veselības ministrijas Pateicības rakstu saņēma arī Liepājas Reģionālās slimnīcas Vispārējās bērnu slimību nodaļas virsmāsa, bērnu paliatīvās aprūpes kabineta māsa Gundega Blizņeca par ilggadēju un godprātīgu darbu veicot māsas pienākumus.

3.maijā veselības ministre Ilze Viņkele pasniedza Veselības ministrijas Atzinības un Pateicības rakstus veselības nozares pārstāvjiem, to vidū arī Liepājas Reģionālās slimnīcas darbiniekiem.

Veselības ministrijas Atzinības raksts tika piešķirts Liepājas Reģionālās slimnīcas Ķīmijterapijas/Hematoloģijas un Paliatīvās aprūpes nodaļas virsārstei, onkoloģei – ķīmijterapeitei Zinaīdai Štarai par ilggadēju darbu un personīgo ieguldījumu veselības nozarē.

Z. Štara ieguldījusi lielu darbu gan Ķīmijterapijas un paliatīvās aprūpes nodaļas izveidē Liepājas Reģionālajā slimnīcā, gan onkoloģijas pacientu ārstrniecībā, gan onkoloģijas attīstībā Liepājā kopumā. Liepājas slimnīcā tika izveidota pavisam jauna Onkoloģijas nodaļa. Patlaban, pateicoties Z. Štaras neatlaidībai, organizatores spējām, kā arī profesionalitatei, slimnīcā ir gan nokomplektēta multidisciplināra komanda onkoloģisko pacientu ārstēšanai, gan plašas diagnostikas iespējas, gan nodrošināta tālāka aprūpe un pacientu novērošana dinamikā, kas nodrošina pacientiem iespēju saņemt diagnostiku un ķīmijterapiju daudz plašākā piedāvājumā nekā tas bija iespējams Liepājā pirms šīs nodaļas atvēršanas. Līdz tam ne mazums pacientu devās uz Rīgu, kas bija gan sarežģīti, gan dārgi, jo jāmēro tāls ceļš. Z. Štaras vadībā, slimnīcā ir pieejama visa veida ķīmijterapijas palīdzība. Savu iegildījumu pacientu ārstēšanā Z. Štara sniedz strādājot arī LRS ārstu konsīlijā. Daktere izceļas ar iejūtīgu un saprotošu attieksmi pret visiem pacientiem. Viņa vienmēr uzklausa pacientus, cenšoties atrisināt to veselības problēmas un izstāstot, kāpēc izvēlēta kāda konkrēta ārstēšanas metode un kā tā varētu palīdzēt uzlabot pacienta veselības stāvokli.

Veselības ministrijas Pateicības raksts tika piešķirts Liepājas Reģionālās slimnīcas Vispārējās bērnu slimību nodaļas virsmāsai, bērnu paliatīvās aprūpes kabineta māsai Gundegai Blizņecai par ilggadēju un godprātīgu darbu veicot māsas pienākumus.

G.Blizņeca veselības nozarē strādā 33 gadus. Ilggadējā māsa nesavtīgi un augstā profesionālā līmenī pilda savus ikdienas pienākumus mazo pacientu veselības aprūpē. Viņai ir plašas zināšanas un liela pieredze šajā jomā. G.Blizņeca prasmīgi, vadot un organizējot, nodaļas māsu darbu vienlaikus spēj būt arī izcila palīdze ārstiem. G.Blizņeca nepieļauj nevērīgu attieksmi pret pacientiem, tāpēc ieguldījusi lielu darbu, lai nodaļā izveidotu profesionālu māsu komandu, kura prot palīdzēt, uzklausīt un nomierināt gan mazos pacientus, gan viņu tuviniekus. Paralēli virsmāsas darbam, G.Blizņeca aktīvi iesaistās ziedojumu piesaistei nodaļas vajadzībām – jaunas aparatūras iegādei, dāvanas mazajiem pacientiem Lieldienās, Ziemassvētkos, u.c. Paralēli darbam nodaļā, G. Blizņeca veic arī nedziedināmi slimu mazo pacientu aprūpi Paliatīvās aprūpes kabinetā un pacientu dzīves vietās. Kolēģi G.Blizņecu raksturo kā izcilu un zinošu profesionāli, kura savu darbu veic ar lielu atbildības sajūtu, degsmi un labprāt dalās ar savām zināšanām ar jaunākiem kolēģiem. Viņa ir iejūtīga, atsaucīga un neatteiks, ja būs nepieciešams nodaļā aizstāt kādu kolēģi.

Indra Grase

SIA „Liepājas reģionālā slimnīca”

sabiedrisko attiecību speciāliste

tel.:26591363

04/04/2018

RSU studenti iepazīst slimnīcu

15/10/2017

RSU studenti iepazīst slimnīcu

06/02/2018

Liepājā uzmanību vērš onkoloģiskajām saslimšanām

18/01/2018

Reģionālā slimnīca piedzīvos rekonstrukcijas darbus.