Slimnīcā ierastos kases čekus aizstāj e-kvīts

c_297_145_16777215_00___images_bildes_rakstiem_lrs_new.jpg

SIA ''Liepājas reģionālā slimnīca'' no 2019.gada 27.septembra ievieš elektroniskās kvītis. Tādējādi klientiem vairs nebūs jāsaglabā čeki papīra formātā par saņemtajiem medicīnas pakalpojumiem, lai vēlāk iesniegtu Valsts ieņēmumu dienestā (VID) iedzīvotāju ienākuma nodokļa pārmaksas atgūšanai. Izvēloties e-kvīti, veselības aprūpes pakalpojumu sniedzējs reizi ceturksnī nosūtīs klienta datus Valsts ieņēmumu dienestam.

E-kvīts risinājums klientu ērtībai:

• Saņemiet pakalpojumu SIA ''Liepājas reģionālā slimnīca'';
  • Parakstiet piekrišanas formu, kas ārstniecības iestādei dod tiesības nosūtīt Valsts ieņēmumu dienestam jūsu:
    - vārdu, uzvārdu,
    - personas kodu,
    - informāciju par saņemto ārstniecības pakalpojumu un izmaksām.
  • Reizi ceturksnī ārstniecības iestāde datus nosūtīs Valsts ieņēmumu dienestam;
  • Samaksas čeki vairs nebūs jāsaglabā, jāskenē, informācija par tiem nebūs jāievada manuāli;
  • Izdevumi par ārstniecību automātiski tiks iekļauti iedzīvotāju gada ienākumu deklarācijas sagatavē.

Ja nepiekrītat datu nodošanai VID, saglabāsies pašreizējā brīvprātīgās gada ienākumu deklarācijas iesniegšanas kārtība - iesniedzot deklarāciju, izdrukāta e-kvīts, kuru jūs saņemsiet pēc pakalpojuma apmaksas, būs manuāli jāievada EDS sistēmā vai jāiesniedz VID klātienē. Tikai tad šie izdevumi par ārstniecības pakalpojumiem tiks pievienoti iedzīvotāja gada ienākumu deklarācijai iedzīvotāju ienākuma nodokļa pārmaksas atgūšanai.

Izdevumi par bērna ārstniecību tiks iekļauti bērna oficiālā aizgādņa gada ienākumu deklarācijas sagatavē.

04/04/2018

RSU studenti iepazīst slimnīcu

15/10/2017

RSU studenti iepazīst slimnīcu

06/02/2018

Liepājā uzmanību vērš onkoloģiskajām saslimšanām

18/01/2018

Reģionālā slimnīca piedzīvos rekonstrukcijas darbus.