Rezidenti izvēlas Liepājas Reģionālo slimnīcu

c_297_145_16777215_00___images_bildes_rakstiem_lrs_02.jpg

Sākoties jaunajam mācību gadam, septiņi Liepājas Reģionālās slimnīcas rezidenti uzsāks apmācības valsts apmaksātās budžeta vietās un tie ir - internists, ķirurgs, anesteziologs – reanimatologs, pediatrs, pediatrs ar tālāku apmācību neonatoloģijā, algologs un ģimenes ārsts.

Savukārt divi trešā kursa rezidenti (pediatrs, LOR) noslēguši līgumu ar slimnīcu par turpmāko sadarbību, bet divas ārstes ir uzsākušas apmācības maksas rezidentūrā ginekologa un radiologa specialitātē.

Paredzams, ka visi šie jaunie ārsti jau tuvākā nākotnē pievienosies Liepājas Reģionālās slimnīcas ārstu kolektīvam.

Pamatojoties uz noslēgto līgumu ar Rīgas Stradiņa universitāti, kopumā 70 sestā kursa studenti līdz šī gada beigām Liepājas Reģionālajā slimnīcā izies praktiskās apmācības tādās specialitātēs, kā ķirurģijā, anestezioloģijā un kardioloģijā. Paši studenti saka, ka viņi ir ļoti apmierināti gan ar iegūtajām zināšanām, gan ar Liepājas slimnīcā esošajiem darba apstākļiem. Turklāt  vairāki topošie medicīnas speciālisti jau ir izteikuši vēlmi pēc sestā kursa beigšanas kļūt par Liepājas Reģionālās slimnīcas rezidentiem. Vairāki no viņiem, piemēram, topošais kardiologs, ķirurgs, anesteziologs - reanimatologs jau ir noslēguši nodomu līgumu.

Informāciju sagatavoja:

SIA „Liepājas reģionālā slimnīca”

04/04/2018

RSU studenti iepazīst slimnīcu

15/10/2017

RSU studenti iepazīst slimnīcu

06/02/2018

Liepājā uzmanību vērš onkoloģiskajām saslimšanām

18/01/2018

Reģionālā slimnīca piedzīvos rekonstrukcijas darbus.