Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.

Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar sīkdatņu izmantošanas politiku mūsu Privātuma politikā

Piekrītu
!!! Pieraksts pie speciālistiem / uz izmeklējumiem

Ir jautājumi par

COVID-19?

Zvani: 67387661

Aicinām neizmantot ārkārtas tālruni 113 kā uzziņu tālruni, kur iegūt informāciju par COVID-19, lai neradītu risku citiem cilvēkiem saņemt palīdzību dzīvībai kritiskās situācijās.

Onkoloģisko speciālistu konsīlijam – 10 gadu

c_297_145_16777215_00___images_bildes_rakstiem_lrs_new.jpg

Liepājas Reģionālajā slimnīcā jau desmito gadu regulāri notiek onkoloģisko speciālistu konsīlijs, kuros speciālistu komanda lemj par katra onkoloģiskā pacienta ārstēšanas plānu, lai ikviens saņemtu pēc iespējas labāku un savai diagnozei un veselības stāvoklim atbilstošāku terpiju.

 

 

SIA „Liepājas reģionālā slimnīca” jau vairāk kā desmit gadu notiek onkoloģisko pacientu ārstēšana. Slimnīcā strādā divi onkologi – ķīmijterapeiti, onkologs – ginekologs, hematologs, staru terapeits, augsti kvalificēti radiologi – diagnosti. Ir profesionāli spēcīga ķirurgu un anesteziologu – reanimatologu komanda. Par to liecina procentuāli lielais ķirurģiski ārstēto pacientu skaits. No visiem pacientiem 24% ir ķirurģiski ārstēti pacienti (pārējās reģionālās slimnīcās vidēji ir 17%, universitātes klīnikās - 24%) un liela daļa no šiem pacientiem ir onkoloģiskā profila pacienti. Slimnīcā ir akreditēta Histoloģijas laboratorija, iegādātas modernākās tehnoloģijas.

 

Onkoloģisko speciālistu konsīliju kopš tā izveidošanas vada uroloģe, onkoloģe-ķīmijterapeite Dzintra Litavniece. Tajā piedalās arī onkoloģe - ķīmijterapeite Zinaīda Štara, hematoloģe Aleksandra Bunce, onkoloģijas ginekoloģe Margarita Vasjutenko, radiologs- terapeits Andris Kalns, kā arī pacientu ārstējošie ārsti.

 

Nepieciešamības gadījumā konsīlijs var pieaicināt arī citu medicīnas iestāžu speciālistus klātienē vai neklātienē (videokonferences režīmā).  Konsīlijs notiek vienu reizi nedēļā.

 

Uz Onkoloģisko pacientu konsīliju var nosūtīt gan stacionāru, gan ambulatoru pacientu. Uz konsīliju var nosūtīt ārstējošais ārsts slimnīcā, ģimenes ārsts, vai cits speciālists.

 

 

Indra Grase

SIA „Liepājas reģionālā slimnīca”

sabiedrisko attiecību speciāliste

tel.:26591363

linija4

linija2

Foto galerijas

04/04/2018

RSU studenti iepazīst slimnīcu

15/10/2017

RSU studenti iepazīst slimnīcu

linija3

Video galerijas

06/02/2018

Liepājā uzmanību vērš onkoloģiskajām saslimšanām

18/01/2018

Reģionālā slimnīca piedzīvos rekonstrukcijas darbus.