Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.

Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar sīkdatņu izmantošanas politiku mūsu Privātuma politikā

Piekrītu
!!! Pieraksts pie speciālistiem / uz izmeklējumiem

Ir jautājumi par

COVID-19?

Zvani: 67387661

Aicinām neizmantot ārkārtas tālruni 113 kā uzziņu tālruni, kur iegūt informāciju par COVID-19, lai neradītu risku citiem cilvēkiem saņemt palīdzību dzīvībai kritiskās situācijās.

Slimnīca saņem „Stiprākais Latvijā” sertifikātu

c_297_145_16777215_00___images_pielikumi_rakstiem_strong_latvia.png

Jau trešo gadu AS „Kredītinformācijas birojs", kas ir daļa  no pasaulē lielākās kredītinfomācijas un riska pārvaldības risinājumu pakalpojumu sniedzēju grupas „Creditinfo Group”, sertificē finansiāli stabilākos Latvijas uzņēmumus  ar labu kredītvēsturi un pārvaldību.

 

 

„Stiprākais Latvijā” kritērijiem 2019.gadā kvalificējās 5% Latvijas uzņēmumu, no tiem 69 ir kļuvuši par sertifikāta īpašniekiem.

2019.gadā šo sertifikātu saņēma arī SIA “Liepājas reģionālā slimnīca”,  tādējādi saviem sadarbības partneriem apliecinot augstu kredītreitingu un garantējot zemu saistību neizpildes risku.

 

Uzņēmumu kredītspēja tiek novērtēta un reitingi tiek noteikti pēc kredītreitinga principa, kas sastāv no informācijas par finanšu pienākumiem, parāda maksājumu vēsturi, finanšu rezultātiem – apgrozījumu, rentabilitāti, likviditāti, pašu kapitālu, citām attiecībām un to izmaiņām. Tiek vērtētas darījumu attiecības, juridiskie ierobežojumi, uzņēmējdarbības risks un cita būtiska informācija. Kopvērtējums sastāv no vairāk nekā 100 dažādiem mainīgiem lielumiem, kas var ietekmēt uzņēmuma kredītreitingu.

 

Kā atzīst bankas – maksāšanas disciplīna ir viens no svarīgākajiem risku novērtēšanas kritērijiem. Turklāt šo faktoru vērtē ne vien banka, bet arī daudzi uzņēmumi, meklējot jaunus biznesa partnerus un sekojot līdzi sadarbībai ar esošajiem. Uzņēmumi ar labu kredītvēsturi bez grūtībām saņem ne vien aizdevumus, bet bieži arī izdevīgākus piedāvājumus gan no bankām, gan citiem sadarbības partneriem.

 

Indra Grase

SIA „Liepājas reģionālā slimnīca”

sabiedrisko attiecību speciāliste

tel.:26591363

linija4

linija2

Foto galerijas

04/04/2018

RSU studenti iepazīst slimnīcu

15/10/2017

RSU studenti iepazīst slimnīcu

linija3

Video galerijas

06/02/2018

Liepājā uzmanību vērš onkoloģiskajām saslimšanām

18/01/2018

Reģionālā slimnīca piedzīvos rekonstrukcijas darbus.