Atklātā atlases procedūrā izraudzīti SIA “Liepājas reģionālā slimnīca” padomes locekļi

c_297_145_16777215_00___images_bildes_rakstiem_lrs_new.jpg

Šā gada 29. maijā sabiedrības ar ierobežotu atbildību “Liepājas reģionālā slimnīca” dalībnieku sapulcē apstiprināti atklātā atlases procedūrā izraudzītie sabiedrības ar ierobežotu atbildību “Liepājas reģionālā slimnīca” padomes locekļi.

Padomē veselības aprūpes jomu pārstāvēs Juris Bārzdiņš, finanšu vadības un risku pārvaldības jomu - Jānis Bērziņš, savukārt korporatīvās pārvaldības un iekšējās kontroles sistēmu, publiskas personas institūciju pārvaldības kompetences jomu - Toms Baumanis.

04/04/2018

RSU studenti iepazīst slimnīcu

15/10/2017

RSU studenti iepazīst slimnīcu

06/02/2018

Liepājā uzmanību vērš onkoloģiskajām saslimšanām

18/01/2018

Reģionālā slimnīca piedzīvos rekonstrukcijas darbus.