Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.

Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar sīkdatņu izmantošanas politiku mūsu Privātuma politikā

Piekrītu
!!! Pieraksts pie speciālistiem / uz izmeklējumiem

Ir jautājumi par

COVID-19?

Zvani: 67387661

Aicinām neizmantot ārkārtas tālruni 113 kā uzziņu tālruni, kur iegūt informāciju par COVID-19, lai neradītu risku citiem cilvēkiem saņemt palīdzību dzīvībai kritiskās situācijās.

Noslēdzies slimnīcas pārbūves 1.etaps

Valdes priekšsēdētājs Edvīns Striks (no kriesās), Hemodialīzes nodaļas virsārste Arta Gertnere un valdes loceklis Andris Vistiņš atrodas jaunajās Hemodialīzes nodaļas telpās, kur patlaban norit telpu aprīkošana ar mēbelēm un medicīnas iekārtām.
Valdes priekšsēdētājs Edvīns Striks (no kriesās), Hemodialīzes nodaļas virsārste Arta Gertnere un valdes loceklis Andris Vistiņš atrodas jaunajās Hemodialīzes nodaļas telpās, kur patlaban norit telpu aprīkošana ar mēbelēm un medicīnas iekārtām.

2020.gada 22.jūlijā ir saņemts Būvniecības valsts kontroles biroja akts par telpu pieņemšanu ekspluatācijā, tādējādi pagājušā gada jūnijā uzsāktie slimnīcas telpu pārbūves un atjaunošanas 1.etapa būvniecības darbi ir pabeigti. Pirmajā etapā vienlaikus tika izbūvēta 1.kārta un 3.kārta.

 

 

Būvprojekta 1.kārtas laikā tika pārbūvēta Fizikālās terapijas un rehabilitācijas ambulatorā daļā, Asins sagatavošanas nodaļa, Neatliekamās medicīnas palīdzības dienesta nomas telpas. Savukārt 3.kārtas ietvaros - Hemodialīzes nodaļa, Konsultatīvās nodaļas ambulatorie kabineti, personāla ģērbtuves pagrabstāvā.

 

Pašlaik norit telpu aprīkošanas darbi ar mēbelēm, aprīkojumu un medicīnas iekārtām. Sakarā ar globālo Covid-19 pandēmiju lielāko daļu iekārtu un aprīkojumu, jo sevišķi medicīnas ierīču, ražošana un piegāde ir kļuvusi laikietilpīgāka. Līdz ar to telpu aprīkošanas process norit nedaudz ilgāk nekā sākotnēji plānots. Tādējādi jaunās telpas plānots sākt ekspluatēt pakāpeniski septembra beigās, oktobrī.

 

Vienlaikus slimnīca gatavojas arī otrajam pārbūves etapam, atbrīvojot pārbūvei paredzētās telpas. Otrs etaps ietver galvenā, A korpusa, austrumu spārna pārbūvi no 3. līdz 12.stāvam, būvniecību uzsākot septembrī, oktobrī. Desmit stacionāra nodaļas tiks pārveidotas līdzīgi kā viena puse šai korpusā jau ir sakārtota iepriekšējās rekonstrukcijas laikā. Nākamajā gadā paredzēts uzsākt arī Neatliekamās medicīnas palīdzības nodaļas paplašināšanu un telpu atjaunošanu (4.kārta). Būvniecības darbu uzsākšanas termiņi un darba organizācija lielā mērā būs atkarīga no Covid-19 pandēmijas apkarošanas gaitas un epidemioloģiskās situācijas, kas lielā ietekmē pacientu plūsmu slimnīcā.

Visus iecerētis slimnīcas pārbūves un atjaunošanas darbus plānots pabeigt līdz 2022.gada beigām.

 

Uzziņai:


Liepājas Reģionālās slimnīcas kopējā telpu platība ir 54 804m2, no kuriem atjaunojamā platība – 22 314m2. Projekts tiks īstenots divos būvniecības etapos, vairākās būvniecības kārtās, lai Liepājas Reģionālā slimnīca varētu nodrošināt pakalpojumu sniegšanas nepārtrauktību un ievērotu nepieciešamos drošības pasākumus atbilstoši būvniecības normatīviem. Kopējās projekta izmaksas ir vairāk kā 16 miljoni eiro. Darbus plānots pabeigt līdz 2022. gada beigām.

 

Rekonstrukcijas projekta izmaksas:

 

Projekta kopējie izdevumi

16 982 096.04 EUR

Attiecināmās izmaksas, t.sk.

14 228 677.00 EUR

ERAF finansējums 85%

12 094 373.75 EUR

Valsts budžeta finansējums 9%

1 280 580.75 EUR

LRS finansējums 6%

853 722.50 EUR

Neattiecināmās izmaksas: Liepājas pilsētas pašvaldības finansējums

2 753 419.04 EUR

 

Indra Grase

SIA „Liepājas reģionālā slimnīca”

sabiedrisko attiecību speciāliste

tel.:26591363

linija4

linija2

Foto galerijas

04/04/2018

RSU studenti iepazīst slimnīcu

15/10/2017

RSU studenti iepazīst slimnīcu

linija3

Video galerijas

06/02/2018

Liepājā uzmanību vērš onkoloģiskajām saslimšanām

18/01/2018

Reģionālā slimnīca piedzīvos rekonstrukcijas darbus.