Pie slimnīcas paplašina autostāvvietu

Pie slimnīcas paplašina auto stāvvietu

Par auto stāvlaukumu izbūvi

Liepājas Reģionālā slimnīca šī gada aprīļa beigās (28.04.2021.) sāka teritorijas labiekārtošanu un auto stāvlaukumu izbūvi atbilstoši noslēgtajam būvdarbu līgumam (iepirkums LRS 2021/1).

Labiekārtošanas un auto stāvlaukumu izbūves darbi tiek veikti divās zonās – viens no stāvlaukumiem tiek izbūvēts kā turpinājums jau iepriekš izbūvētajam un otrs - slimnīcas teritorijas Z daļā (meža pusē).

Slimnīcas valdes loceklis Andris Vistiņš norāda, ka kopumā būvdarbu rezultātā papildus jau esošajām ~ 100 autostāvvietām, plānots izbūvēt vēl 86 autostāvvietas apmeklētājiem, t.sk. 6 stāvvietas cilvēkiem ar kustību traucējumiem, kā arī ~ 30 autostāvvietas slimnīcas personālam meža pusē.  Īstenojot būvprojektu, plānota arī lietus ūdens kanalizācijas izbūve. Runājot par termiņiem, A. Vistiņš norāda, ka stāvlaukuma, kas tiek izbūvēts kā  turpinājums jau esošajam stāvlaukumam, izbūvi pabeigs šogad augustā, bet stāvlaukumu meža pusē - līdz gada beigām (novembrī).

Izmaksas - kopējās būvniecības izmaksas 547 510 EUR, Liepājas pašvaldības līdzfinansējums stāvlaukuma izbūvei - 247 000 EUR.

Indra Grase

SIA „Liepājas reģionālā slimnīca”

sabiedrisko attiecību speciāliste

04/04/2018

RSU studenti iepazīst slimnīcu

15/10/2017

RSU studenti iepazīst slimnīcu

06/02/2018

Liepājā uzmanību vērš onkoloģiskajām saslimšanām

18/01/2018

Reģionālā slimnīca piedzīvos rekonstrukcijas darbus.