Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.

Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar sīkdatņu izmantošanas politiku mūsu Privātuma politikā

Piekrītu
!!! Pieraksts pie speciālistiem / uz izmeklējumiem

Ir jautājumi par

COVID-19?

Zvani: 67387661

Aicinām neizmantot ārkārtas tālruni 113 kā uzziņu tālruni, kur iegūt informāciju par COVID-19, lai neradītu risku citiem cilvēkiem saņemt palīdzību dzīvībai kritiskās situācijās.

Slimnīcā atklāta moderna telekonferenču iekārta

PC050002
Jaunais aprīkojums uzlabos Liepājas un Stradiņa slimnīcas speciālistu sadarbību, nodrošinot efektīvu attālinātu konsultāciju pieejamību Kurzemes reģiona iedzīvotājiem.

2011. gada 30. novembrī Liepājas Reģionālajā slimnīcā un Paula Stradiņa Klīniskajā universitātes slimnīcā atklāja mūsdienīgu telekonferenču iekārtu, kas jaunā kvalitātē ļaus organizēt Liepājas slimnīcas un Stradiņa slimnīcas ārstu konsīliju darbu, izmantojot modernu telemedicīnas aparatūru.

Jaunais aprīkojums uzlabos speciālistu sadarbību un pieredzes apmaiņu abās slimnīcās, kā arī nodrošinās ātru un efektīvu attālinātās medicīniskās palīdzības un konsultāciju pieejamību Kurzemes reģiona iedzīvotājiem. Tehnoloģijas var izmantot arī starptautisku konferenču rīkošanā, kā arī rezidentu un ārstu attālinātā apmācībā.

 

Liepājas Reģionālās slimnīcas valdes priekšsēdētājs Edvīns Striks: „Uzskatu, ka mums jābūt lepniem par to, ka Liepājas slimnīca ir izvēlēta kā otrā vieta šīs aparatūras izvietošanai pēc Paula Stradiņa Klīniskās Universitātes slimnīcas, kuru mēs varam uzskatīt par medicīnas flagmani valstī. Mūsu slimnīcas darbinieki to uzskata kā augstu novērtējumu savam darbam, kas uzliek arī papildus pienākumu - visu laiku būt līmenī un tiekties pēc jauniem sasniegumiem.”

 

Telekonferenču iekārta ir dāvinājums Latvijas Republikai no pasaulē vadošā Ķīnas informācijas un komunikācijas tehnoloģiju uzņēmuma „Huawei Technologies”. Tas ir Baltijas valstīs pirmais tik augsta līmeņa aprīkojums, ko slimnīcās izmanto telemedicīnas pakalpojumiem. Iekārtai ir trīs 65 collas lieli ekrāni, kuros redzams video 1080p un 720p HD kvalitātē, panorāmas videokameras, AAC-LD audio standarts un skārienjutīgs vadības panelis. Telekonfereču risinājums piedāvā reāla izmēra video un skaņas lokalizāciju, nodrošinot klātbūtnes sajūtu ar cilvēkiem otrpus ekrānam.

 

Viena telemedicīnas konsultācija aizņem aptuveni 45-60 minūtes, un tajā piedalās ārstu konsīlijs no viena speciālista līdz pat sešiem ārstiem sarežģītākos gadījumos.

 

 

 

Indra Grase

slimnīcas sabiedrisko attiecību vadītāja

linija4

linija2

Foto galerijas

04/04/2018

RSU studenti iepazīst slimnīcu

15/10/2017

RSU studenti iepazīst slimnīcu

linija3

Video galerijas

06/02/2018

Liepājā uzmanību vērš onkoloģiskajām saslimšanām

18/01/2018

Reģionālā slimnīca piedzīvos rekonstrukcijas darbus.