Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.

Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar sīkdatņu izmantošanas politiku mūsu Privātuma politikā

Piekrītu
!!! Pieraksts pie speciālistiem / uz izmeklējumiem

Ir jautājumi par

COVID-19?

Zvani: 67387661

Aicinām neizmantot ārkārtas tālruni 113 kā uzziņu tālruni, kur iegūt informāciju par COVID-19, lai neradītu risku citiem cilvēkiem saņemt palīdzību dzīvībai kritiskās situācijās.

Turpinās slimnīcas jaunās piebūves celtniecība

P2200012
Jaunās ēkas lielajā foajē stikla sienu montāža jau gandrīz pabeigta
Aktīvi turpinās slimnīcas jaunās piebūves celtniecība un „RBS Skals būvvadība” būvdarbu vadītājs Mārtiņš Pogulis stāsta, ka patlaban ēkā notiek starpsienu montāža sākot no pagrabstāva līdz otrajam stāvam, ieskaitot operāciju zāles, kuru starpsienas tiek būvētas no īpaša materiāla. Norit arī sienu špaktelēšana, apmešana un krāsošana. Tāpat tiek veikti hidroizolācijas likšanas un flīzēšanas darbi sanitāri tehniskajās telpās un pagrabstāvā. Paralēli notiek dažādu tehnisko sistēmu montāža atsevišķās telpās - piemēram, vēdināšanas iekārtu montāža u.c.. Savukārt ēkas lielajā foajē tiek liktas stikla sienas. Savukārt pasažieru lifts, kas kursēs no pirmā uz otro stāvu, jau ierīkots un darbs turpinās pie lifta ierīkošanas, kas pārvadās gulošus pacientus no uzņemšanas uz operāciju bloku. Ielikti arī visi fasādes logi, pabeigti betonēšanas darbi, ieskaitot galvenās ieejas nojumes betonēšanu. Runājot par ieejas nojumi, M. Pogulis saka, ka tas bijis sarežģīts, bet interesants darbs. ”No malas var šķist, ka tur nekā sarežģīta nav, bet bija vairāki būvniecības knifi, ko celtniekiem vajadzēja veikt,” stāsta M. Pogulis.

Tuvākajā laikā celtnieki turpinās iekaramo griestu montāžu, kā arī sāks montēt dekoratīvās koka starpsienas pirmajā un otrajā stāvā. Nupat pabeigta metāla durvju montāža un patlaban notiek alumīnija durvju montāža, kuras būs aprīkotas ar automātiskiem durvju fiksācijas mehānismiem un karšu nolasītājiem. Pēc tam sekos linoleja ieklāšanas darbi sākot no pagrabstāva līdz otrajam stāvam. „Lēnām jau sāk izskatīties pēc pabeigšanas,” saka M. Pogulis un piebilst, ka darbu veikšanas laikā būvnieki tiekas gan ar slimnīcas vadību, gan ārstiem, lai apspriestu kā labāk veikt darbus, lai pacientiem un mediķiem šeit būtu ērtāk. M. Pogulis uzsver, ka būvējot jauno korpusu un savienojot to ar jau esošo ēku, sanāk nelielas aizķeršanās, bet celtnieki visus darbus cenšas padarīt labi, lai apmierināti būtu visi, un, lai pēc iespējas ātrāk mediķi un pacienti varētu apgūt jaunās telpas.

Lai sakārtotu pacientu plūsmu, jau tuvākajā nākotnē slimnīcā būs trīs pacientiem paredzētas ieejas. Valdes loceklis Andris Vistiņš stāsta, ka pirmā no tām jau ir izveidota un tā ir ieeja caur slūžu telpu pa kuru tiks ievesti akūtie pacienti ar neatliekamās medicīniskās palīdzības transportu. Blakus slūžām, beidzoties Neatliekamās medicīniskās palīdzības nodaļas remontam, būs otra ieeja kur cilvēki nāks uz traumpunktu pēc savas iniciatīvas, vai ar ģimenes ārsta, vai speciālista norīkojumu. A. Vistiņš uzsver, ka pie otrās ieejas varēs piebraukt arī personīgais transports akūtos gadījumos, kad cilvēks ir nekavējoši jānogādā slimnīcā un viņam vajadzīga neatliekama palīdzība, bet viņš ieradies ar savu automašīnu. Taču ilgstoši šeit uzturēties nedrīkstēs, lai neaizšķērsotu ceļu operatīvajam transportam. Jaunuzceltajā korpusā būs trešā ieeja, kas paredzēta ambulatoriem pacientiem, bet līdz šim esošā galvenā ieeja pēc rekonstrukcijas 2., 3., 4. kārtas paliks tikai personāla vajadzībām. „Veicot rekonstrukciju viens no svarīgākajiem uzdevumiem ir pacientu plūsmas organizēšana un iekšējās loģistikas sakārtošana, kas ļaus uzlabot pacientu apkalpošanas kvalitāti,” pārliecināts ir A. Vistiņš.

Jaunajā korpusā, kuru iecerēts pabeigt šā gada maijā, izvietosies plaša Konsultatīvā nodaļa, Dienas stacionārs, Operbloks un Sterilizācijas dienests. Slimnīcas rekonstrukcijas 1.kārtas būvniecības darbi tiek īstenoti projekta „Stacionārās veselības aprūpes infrastruktūras uzlabošana SIA “Liepājas reģionālā slimnīca”, uzlabojot veselības pakalpojumu kvalitāti un paaugstinot izmaksu efektivitāti” ietvaros. Projektam kopumā no Eiropas Savienības struktūrfondiem, valsts budžeta finansējuma un pašvaldības līdzfinansējuma atvēlēti Ls 4 907 628, 00. Viens no galvenajiem slimnīcas rekonstrukcijas mērķiem ir savienot modernas tehnoloģiskās un medicīniskās iespējas ar mūsdienu servisa iespējām.

linija4

linija2

Foto galerijas

04/04/2018

RSU studenti iepazīst slimnīcu

15/10/2017

RSU studenti iepazīst slimnīcu

linija3

Video galerijas

06/02/2018

Liepājā uzmanību vērš onkoloģiskajām saslimšanām

18/01/2018

Reģionālā slimnīca piedzīvos rekonstrukcijas darbus.