Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.

Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar sīkdatņu izmantošanas politiku mūsu Privātuma politikā

Piekrītu
!!! Pieraksts pie speciālistiem / uz izmeklējumiem

Ir jautājumi par

COVID-19?

Zvani: 67387661

Aicinām neizmantot ārkārtas tālruni 113 kā uzziņu tālruni, kur iegūt informāciju par COVID-19, lai neradītu risku citiem cilvēkiem saņemt palīdzību dzīvībai kritiskās situācijās.

Jaunas autobusu pieturvietas pie Liepājas Reģionālās slimnīcas

P6200207
Pacientu un slimnīcas apmeklētāju ērtībām pie slimnīcas atrodas divas pieturvietas, viena pasažieru izlaišanai, bet otra – uzņemšanai.
No 18. jūnija, pasažieri tiek uzņemti un izlaisti jaunajās pieturvietās, kas atrodas tieši pie slimnīcas jaunās piebūves. 

Pacientu un slimnīcas apmeklētāju ērtībām pie Liepājas Reģionālās slimnīcas atrodas divas pieturvietas, viena pasažieru izlaišanai, bet otra – uzņemšanai. Īsas apstāšanās gadījumā, autobuss līdz nākamā reisa izpildei varēs izmantot "kabatiņu", kas atrodas pie slimnīcas jaunās piebūves, bet ilgākas stāvēšanas gadījumā autobusi izmantos pašreizējo galapunktu.

 

Aģentūra "Liepājas sabiedriskais transports” lūgusi pasažieru pārvadātājam A/S „Liepājas autobusu parks” pievērst uzmanību reisu virzienam maršruta zīmēs, lai nerastos pārpratumi, kurā virzienā autobuss kursēs, kā arī ievērot precīzus autobusu atiešanas laikus.  

 

Saskaņā ar Transporta un infrastruktūras komisijas lēmumu, pēc Slimnīcas ielas iedzīvotāju lūguma, tuvākajā laikā tiks izveidota jauna pieturvieta Slimnīcas ielā virzienā uz centru. Jau ziņots, ka no 28. aprīļa maršrutiem 6A, 9 un 12B jauna pieturvieta virzienā uz Kapsēdes ielu tika izveidota Slimnīcas ielā iepretim daudzdzīvokļu dzīvojamajām mājām.

 

 

 

 

Informāciju sagatavoja

Liepājas pilsētas pašvaldības aģentūra

"Liepājas sabiedriskais transports”

 

linija4

linija2

Foto galerijas

04/04/2018

RSU studenti iepazīst slimnīcu

15/10/2017

RSU studenti iepazīst slimnīcu

linija3

Video galerijas

06/02/2018

Liepājā uzmanību vērš onkoloģiskajām saslimšanām

18/01/2018

Reģionālā slimnīca piedzīvos rekonstrukcijas darbus.