Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.

Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar sīkdatņu izmantošanas politiku mūsu Privātuma politikā

Piekrītu
!!! Pieraksts pie speciālistiem / uz izmeklējumiem

Ir jautājumi par

COVID-19?

Zvani: 67387661

Aicinām neizmantot ārkārtas tālruni 113 kā uzziņu tālruni, kur iegūt informāciju par COVID-19, lai neradītu risku citiem cilvēkiem saņemt palīdzību dzīvībai kritiskās situācijās.

Divām slimnīcas ārstēm piešķirti Ārstu biedrības apbalvojumi

 IMG 5772 copy

Liepājas Reģionālās slimnīcas uroloģei – onkoloģei Dzintrai Litavniecei un radioloģei Dainai Kāpostai piešķirti Latvijas ārstu biedrības apbalvojumi: II. pakāpes goda zīme „Cilvēka laiks”.

Uroloģes – onkoloģes, Uroloģijas nodaļas vadītājas Dzintras Litavnieces profesionālās un enerģiskās darbības rezultātā Liepājas Reģionālajā slimnīcā izveidots nozīmīgākais uroloģijas centrs ārpus Rīgas. Ārste izaudzinājusi virkni jauno urologu, liekot drošus pamatus uroloģijas pastāvēšanai un attīstībai Liepājā arī nākotnē. Ar savu darbu un personīgo piemēru Dzintra Litavniece ir panākusi, ka slimnīcā tiek nodrošināta augsta līmeņa uroloģiskā un onkoloģiskā palīdzība ikvienam pacientam. Dzintra Litavniece ir augsti kvalificēts speciālists ar milzīgu pieredzi, tomēr viņa nekad neapstājas pie sasniegtā un nepārtraukti ievieš jaunas ārstēšanas un diagnostikas metodes. Paralēli uroloģes – onkoloģes ikdienas darbam Dr. Dzintra Litavniece papildina savas zināšanas un prasmes apmācībās (mazinvazīvā uroloģijā, endouroloģijā, onkoloģijā, laparoskopijā u.c.), gan tepat Latvijā, gan ārvalstīs. Daktere veikusi klīniskos pētījumus uroloģijā, onkoloģijā, ķīmijterapijā. Dr. Dzintra Litavniece ir ilggadēja Latvijas Urologu asociācijas biedre un Latvijas onkologu asociācijas biedre. 2011. gadā nodibinot Kurzemes Onkoloģijas attīstības biedrību, Dzintra Litavniece ievēlēta biedrības valdē un pilda biedrības viceprezidentes pienākumus.

 

Radioloģe Daina Kāposta ieguldījusi ievērojamu darbu diagnostikas attīstībā Liepājā. Dr. Daina Kāposta ir izcila speciāliste, kuras rokās aptuvena un ne pārāk precīza izmeklēšanas metode (US) Liepājas Reģionālajā slimnīcā kļuvusi par vienu no vizuālās diagnostikas stūrakmeņiem. Augsti kvalificēta un neaizstājama speciāliste gan ķirurģisku, gan internās medicīnas patoloģiju diagnostikā un ārstēšanā. Viena no nedaudzajām ārstēm, ko ciena un ļoti augstu vērtē bez izņēmuma visi kolēģi slimnīcā. Paralēli ikdienas darbam Dr. Daina Kāposta papildina savas zināšanas un prasmes apmācībās (endoskopijā, rentgenoloģijā, ultrasonogrāfijā u.c.), gan tepat Latvijā, gan ārvalstīs. Daktere veikusi klīniskos pētījumus saistītus ar antibiotiķiem un prostatas vēža slimniekiem. Dr. Daina Kāposta ir ilggadēja Latvijas Radiologu asociācijas biedre, Latvijas Ultrasonogrāfistu asociācijas biedre un Eiropas Radiologu un Ultrasonogrāfistu asociācijas biedre.

 

 

 

 

Indra Grase

slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste

linija4

linija2

Foto galerijas

04/04/2018

RSU studenti iepazīst slimnīcu

15/10/2017

RSU studenti iepazīst slimnīcu

linija3

Video galerijas

06/02/2018

Liepājā uzmanību vērš onkoloģiskajām saslimšanām

18/01/2018

Reģionālā slimnīca piedzīvos rekonstrukcijas darbus.