Par gada slimnīcu atzīta Liepājas Reģionālā slimnīca

P2180026
Svinīgajā "Gada balvas medicīnā 2012" ceremonijā, kas notika 8. februārī, par gada slimnīcu atzīta Liepājas Reģionālā slimnīca.

Pasākuma pārstāvji norāda, ka slimnīcā pērn pabeigta rekonstrukcijas pirmā kārta, iekārtots Eiropas standartiem atbilstošs Dienas stacionārs un operāciju bloks.

Slimnīca strādā finansiāli ļoti racionāli un taupīgi, rūpīgi izvērtējot katru investīciju aparatūrā vai remontā. Tā piesaista Lietuvas un arī citu ārvalstu pacientus.

„Mēs esam saņēmuši ļoti nozīmīgu balvu,” atzīst slimnīcas valdes priekšsēdētājs Edvīns Striks. „Protams, šī ir tā reize, kad visam kolektīvam var teikt lielu paldies, jo šī balva pienākas pilnīgi visiem slimnīcas darbiniekiem, kuri godprātīgi veikuši savu ikdienas darbu - vai tas ir ārsts, medmāsa, liftnieks vai garderobiste. Šī balva ir kā apliecinājums tam, ka mēs attīstāmies pareizā virzienā, un šī balva ir kā atbilde arī tiem skeptiķiem, kas teica, ka nekas nesanāks. Mēs turpināsim attīstīt jaunus piedāvājumus un piesaistīt arī jaunus kadrus, lai tiešām Liepājas slimnīca būtu viena no vadošajām veselības aprūpes iestādēm Latvijā un būtu saistoša ne tikai Latvijas iedzīvotājiem, bet arī ārvalstu klientiem. Un vēlreiz tiešām liels paldies visam personālam, kas neskatoties uz grūtībām ieguldījuši ļoti lielu darbu šīs balvas iegūšanā. Paldies arī iedzīvotājiem, kuri balsoja par mūsu mediķiem, jo kā teica pasākuma organizatori tieši par mūsu slimnīcas mediķiem kopumā tika saņemtas visvairāk pateicīgo pacientu vēstules." tā E.Striks.

"Gada balvas medicīnā 2012" tika pasniegtas trešo reizi. Ceremoniju organizēja Latvijas Ārstu biedrība sadarbībā ar Rīgas Stradiņa universitāti, Latvijas Slimnīcu biedrību. Pasākumu informatīvi atbalsta Veselības ministrija.

04/04/2018

RSU studenti iepazīst slimnīcu

15/10/2017

RSU studenti iepazīst slimnīcu

06/02/2018

Liepājā uzmanību vērš onkoloģiskajām saslimšanām

18/01/2018

Reģionālā slimnīca piedzīvos rekonstrukcijas darbus.