Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.

Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar sīkdatņu izmantošanas politiku mūsu Privātuma politikā

Piekrītu
!!! Pieraksts pie speciālistiem / uz izmeklējumiem

Ir jautājumi par

COVID-19?

Zvani: 67387661

Aicinām neizmantot ārkārtas tālruni 113 kā uzziņu tālruni, kur iegūt informāciju par COVID-19, lai neradītu risku citiem cilvēkiem saņemt palīdzību dzīvībai kritiskās situācijās.

Lielajā talkā slimnīcā piedalās gan lieli, gan mazi talkotāji

P4270231
Šogad talkā piedalījās arī daudzbērnu biedrības "Dēkla" kuplās ģimenes.

Neņemot vērā pavasarim netipiskos laika apstākļus uz slimnīcas apkārtnes sakopšanas talku bija pulcējies kupls skaits gan lielu gan mazu talcinieku.

27. aprīlī pulksten deviņos no rīta visiem tika izdalīti sarkanīgie atkritumu maisi un ierādīta teritorija, kas jāatbrīvo no gružiem, kas sakrājušies ziemas laikā. Pēc padarītā gan sirdij prieks par labi veikto darbu un acij tīkamāk paveroties uz sakopto slimnīcas teritoriju. Talkas koordinatore Andra Tīlane pastāstīja, ka bez jau uzticamajiem slimnīcas sakopšanas dabu darītājiem, kas talkā piedalās ik katru gadu, šogad tajā piedalījās arī daudzbērnu biedrības „Dēkla” ģimenes. Pēc talkošanas ikviens tika aicināts uz siltu tēju un zupu, ko īpaši talciniekiem pagatavoja slimnīcas virtuves darbinieces.

 

linija4

linija2

Foto galerijas

04/04/2018

RSU studenti iepazīst slimnīcu

15/10/2017

RSU studenti iepazīst slimnīcu

linija3

Video galerijas

06/02/2018

Liepājā uzmanību vērš onkoloģiskajām saslimšanām

18/01/2018

Reģionālā slimnīca piedzīvos rekonstrukcijas darbus.