Lielajā talkā slimnīcā piedalās gan lieli, gan mazi talkotāji

Šogad talkā piedalījās arī daudzbērnu biedrības "Dēkla" kuplās ģimenes.

Neņemot vērā pavasarim netipiskos laika apstākļus uz slimnīcas apkārtnes sakopšanas talku bija pulcējies kupls skaits gan lielu gan mazu talcinieku.

27. aprīlī pulksten deviņos no rīta visiem tika izdalīti sarkanīgie atkritumu maisi un ierādīta teritorija, kas jāatbrīvo no gružiem, kas sakrājušies ziemas laikā. Pēc padarītā gan sirdij prieks par labi veikto darbu un acij tīkamāk paveroties uz sakopto slimnīcas teritoriju. Talkas koordinatore Andra Tīlane pastāstīja, ka bez jau uzticamajiem slimnīcas sakopšanas dabu darītājiem, kas talkā piedalās ik katru gadu, šogad tajā piedalījās arī daudzbērnu biedrības „Dēkla” ģimenes. Pēc talkošanas ikviens tika aicināts uz siltu tēju un zupu, ko īpaši talciniekiem pagatavoja slimnīcas virtuves darbinieces.

04/04/2018

RSU studenti iepazīst slimnīcu

15/10/2017

RSU studenti iepazīst slimnīcu

06/02/2018

Liepājā uzmanību vērš onkoloģiskajām saslimšanām

18/01/2018

Reģionālā slimnīca piedzīvos rekonstrukcijas darbus.