Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.

Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar sīkdatņu izmantošanas politiku mūsu Privātuma politikā

Piekrītu
!!! Pieraksts pie speciālistiem / uz izmeklējumiem

Ir jautājumi par

COVID-19?

Zvani: 67387661

Aicinām neizmantot ārkārtas tālruni 113 kā uzziņu tālruni, kur iegūt informāciju par COVID-19, lai neradītu risku citiem cilvēkiem saņemt palīdzību dzīvībai kritiskās situācijās.

Slimnīcas mediķiem pasniegti Veselības ministrijas Atzinības raksti

slimnica 1

Veselības ministre Ingrīda Circene 2.maijā svinīgos apstākļos pasniedza Atzinības rakstus nozares darbiniekiem. To vidū bija arī Liepājas reģionālās slimnīcas mediķi.

 

Par profesionālu un ilggadīgu darbu veselības nozarē Atzinības raksts tika pasniegts Liepājas Reģionālās slimnīcas filiāles Tuberklozes un plaušu slimību nodaļas ambulatorās daļas vadītājam, pulmonologam Andrim Kristonam, Jaundzimušo patoloģijas un intensīvās terapijas nodaļas virsārstei, neonatoloģei - reanimatoloģei, pediatrei Inesei Medveckai un Uroloģijas nodaļas medicīnas māsai Skaidrītei Feldmanei.

 

Savkāt šodien (03.05.13.) pulksten 16.00 Liepājas pilsētas Domē notiks pasākums, kura laikā šos slimnīcas darbiniekus godinās par ieguldījumu veselības nozares attīstībā Liepājā.

 

P9140044
Andris Kristons

 

Andris Kristons 1970. gadā beidzis Rīgas Medicīnas institūtu. Jau studiju laikā topošais dakteris specializējās tuberkulozes slimnieku ārstēšanā. Pēc institūta pabeigšanas A. Kristons sāka strādāt Liepājas rajonā par iecirkņa ftiziatru. Pēc tam darbs Liepājas Tuberkulozes slimnīcā, kur kopš 1997. gada sāka pildīt slimnīcas vadītāja pienākumus, turpinot arī ārsta darbu, līdz brīdim, kas šī slimnīca tika pievienota Liepājas Reģionālai slimnīcai (LRS). Kopš 2008. gada A. Kristons ir LRS filiāles “Tuberklozes un plaušu slimību nodaļas ambulatorā daļa” vadītājs, vienlaicīgi strādājot arī par pulmonologu. Ambulatoro daļu ik mēnesi apmeklē ap 900 cilvēkiem. Šeit tiek nodrošināta medicīniskā aprūpe tuberkulozes un plaušu slimību pacientiem. Kolēģi dakteri Kristonu raksturo kā mierīgu, sirsnīgu un saprotošu. Dakteris kā vienmēr ir lietišķs un nosvērts. Šķiet, ka tieši šīs rakstura iezīmes ir tās, kas apvieno kolektīvu un ļauj darbu izdarīt visaugstākajā līmenī.

 

 

P6190099
Inese Medvecka

 

Inese Medvecka 1984. gadā beigusi Rīgas Medicīnas institūtu. Visu savu līdzšinējo darba mūžu ārste pavadījusi Liepājas Reģionālajā slimnīcā, jo uzreiz pēc mācību beigšanas sāka strādāt slimnīcas jaundzimušo aprūpes nodaļā un jau no 1986. gada I. Medvecka sāka pildīt Jaundzimušo patoloģijas un intensīvās terapijas nodaļas virsārstes pienākumus, vienlaicīgi strādājot arī par neonatoloģi – reanimatoloģi un pediatri. Ārste ieguldījusi ievērojamu darbu praktiskajā medicīnā un jaundzimušo aprūpes attīstībā kopumā Liepājā, ikdienas ārstējot pacientus gan slimnīcas stacionārā, gan konsultējot tos ambulatori.

Kolēģi I.Medvecku raksturo kā apzinīgu, prasīgu, bet saprotošu vadītāju. Savukārt par savu kolektīvu daktere saka, ka tas ir vislabākais un strādāt tieši šajā nodaļā, kur tiek aprūpēti pavisam mazi bērniņi, tas ir aicinājums. Būdama nodaļas vadītāja daktere I.Medvecka arī pati strādā ar mazuļiem un viņu mammām, un, kā sacīja viena no māmiņām, viņa ir rūpīga un uzmanīga līdz sīkumam, taču mīļa un sirsnīga.

 

P5030001
Skaidrīte Feldmane

 

Skaidrīte Feldmane 1968. gadā beigusi Liepājas medicīnas skolu. No 1971. gada līdz 1988. gadam strādājusi Liepājas pirmajā poliklīnikā kā ķirurģijas medmāsa. Kopš 1988. gada strādā slimnīcas Uroloģijas nodaļā.

S.Feldmane veselības nozarē strādā jau 42 gadus. Ilggadējā medicīnas māsa pašaizliedzīgi un augstā līmenī pilda savus ikdienas pienākumus iedzīvotāju veselības aprūpē un vienmēr ir izcila palīdze nodaļas ārstiem. Kolēģi Skaidrīti raksturo kā izcilu un zinošu profesionāli, kas nekad neatteiks padomu jaunākiem kolēģiem un vienmēr būs smaidīga, atsaucīga un laipna gan pret kolēģiem, gan pacientiem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

INDRA GRASE

SIA „ Liepājas reģionālā slimnīca”

sabiedrisko attiecību speciāliste

mob.tel.:26591363

linija4

linija2

Foto galerijas

04/04/2018

RSU studenti iepazīst slimnīcu

15/10/2017

RSU studenti iepazīst slimnīcu

linija3

Video galerijas

06/02/2018

Liepājā uzmanību vērš onkoloģiskajām saslimšanām

18/01/2018

Reģionālā slimnīca piedzīvos rekonstrukcijas darbus.