Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.

Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar sīkdatņu izmantošanas politiku mūsu Privātuma politikā

Piekrītu
!!! Pieraksts pie speciālistiem / uz izmeklējumiem

Ir jautājumi par

COVID-19?

Zvani: 67387661

Aicinām neizmantot ārkārtas tālruni 113 kā uzziņu tālruni, kur iegūt informāciju par COVID-19, lai neradītu risku citiem cilvēkiem saņemt palīdzību dzīvībai kritiskās situācijās.

Pleskavas tūroperatori iepazīstas ar medicīnas tūrisma piedāvājumu

Fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārste Līga Priedene viesus iepazīstināja ar rehabilitācijas iespējām izmantojot minerālūdeni un dūņas.
Fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārste Līga Priedene viesus iepazīstināja ar rehabilitācijas iespējām izmantojot minerālūdeni un dūņas.

No 7. līdz 9. aprīlim Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs uzņēma vadošos Pleskavas apgabala tūroperatorus un tūrisma asociācijas pārstāvjus, lai iepazīstinātu ar Liepājas un tās apkārtnes tūrisma piedāvājumu.

 

 

Medicīnas un rehabilitācijas tūrisma piedāvājumu prezentēja Liepājas Reģionālās slimnīcas valdes priekšsēdētājs Edvīns Striks un Fizikālās un rehabilitācijas nodaļas vadītāja Līga Priedena. Viesi apskatīja Dienas stacionāra telpas, kur interesējās par vienas dienas izmeklējumu programmām, kā arī apskatīja operāciju zāles, Angiogrāfijas nodaļu un iepazinās ar rehabilitācijas iespējām, izmantojot mūsu unikālo minerālūdeni un ārstnieciskās dūņas.

 

Liepājas iepazīšanai viesiem bija sagatavota plaša programma, kuras laikā tika prezentēti sezonālie tūrisma piedāvājumi un kultūrtūrisms, arī Karostas kultūrvēsturiskais mantojums.

 

Pleskavas tūroperatori izrādījusi interesi par bērnu un jauniešu nometņu rīkošanas iespējām un sporta tūrismu kopumā, tādēļ tie tikās arī ar Liepājas Jauniešu mājas pārstāvjiem un apmeklēja Liepājas Olimpisko centru un iepazinās ar kultūras un sporta aktivitāšu, kā arī SPA zonas iespējām.

 

Savukārt Liepājas apkārtnē viesi tika iepazīstināti ar tūrisma iespējām ģimenēm ar bērniem (“Piena muzejs”, zoodārzs “Cīrulīši”), gastronomiskā tūrisma piedāvājumu (šitakē sēņu audzētava “Garīkas”, vīna darītava Durbē, tradicionālā zivju kūpināšana “Jūrnieku Ligzdā”), un atpūtas iespējām piejūras novados.

 

Statistikas dati liecina, ka ar katru gadu pieaug Krievijas tūristu skaits un to uzturēšanās ilgums Liepājā un Liepājas apkārtnē. Iespējams arī šīs vizītes rezultāti būs jūtami jau šajā tūrisma sezonā.

 

Vizīti organizēja Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs sadarbībā ar Liepājas un apkārtnes tūrisma uzņēmējiem.

 

 

 

Informāciju sagatavoja: Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs

linija4

linija2

Foto galerijas

04/04/2018

RSU studenti iepazīst slimnīcu

15/10/2017

RSU studenti iepazīst slimnīcu

linija3

Video galerijas

06/02/2018

Liepājā uzmanību vērš onkoloģiskajām saslimšanām

18/01/2018

Reģionālā slimnīca piedzīvos rekonstrukcijas darbus.