Karjeras nedēļas laikā skolēni iepazīst mediķa profesiju

Konsultatīvās nodaļas vadītāja Inese Flaksa 15. vidusskolas jauniešiem stāsta par mediķa profesiju.

13. oktobrī Konsultatīvās nodaļas vadītāja Inese Flaksa Karjeras nedēļas pasākumu ietvaros viesojās pie Liepājas 15. vidusskolas 7. klases skolēniem, lai pastāstītu jauniešiem gan par mediķu darbu ikdienā, gan izglītības iespējām, lai iegūtu kādu no mediķa speialitātēm.

Skolu jaunatnei tā ir iespēja jau skolas laikā saprast, vai izvēlētā profesija ir viņam piemērota, un nepastarpināti uzzināt, kas jāapgūst, lai nākotnē kļūtu par lielisku izvēlētās profesijas speciālistu. Savukārt darbiniekiem Karjeras nedēļa ir lieliska iespēja iedvesmot savus nākamos kolēģus mērķtiecīgai karjerai.

Karjeras nedēļas laikā Liepājas izglītības iestādēs notika vairāk nekā 200 pilsētas un skolu mēroga pasākumi. Tajos jaunieši varēja izpētīt gan profesionālās, gan augstākās izglītības piedāvājumus un tikties ar dažādu profesiju pārstāvjiem.  Izglītības pārvaldes vadītāja Ludmila Molčanova uzsvērusi, ka šajā nedēļā padarīts ļoti daudz, un tā bija viens no soļiem skolēniem sevis meklēšanā un atrašanā.

Karjeras nedēļu jau trešo gadu pēc kārtas organizē Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA). Šogad tā vienlaicīgi visā Latvijā notika no 13. līdz 17. oktobrim, arī Liepājā. Šogad pasākumos īpaša uzmanība bija pievērsta jauniešu pašizvērtējumam un savu spēju izzināšanai pirms lēmuma pieņemšanas par savu nākotnes profesiju vai nozari.

04/04/2018

RSU studenti iepazīst slimnīcu

15/10/2017

RSU studenti iepazīst slimnīcu

06/02/2018

Liepājā uzmanību vērš onkoloģiskajām saslimšanām

18/01/2018

Reģionālā slimnīca piedzīvos rekonstrukcijas darbus.