Slimnīcas mediķi saņem Veselības ministrijas Atzinības rakstus

c_297_145_16777215_00___images_bildes_rakstiem_pb140011.jpg

14. novembrī Veselības ministrs Guntis Belēvičš pasniedza Atzinības rakstus nozares darbiniekiem. Par profesionālu un izcilu darbu Atzinības raksti tika pasniegti arī Liepājas Reģionālās slimnīcas mediķiem - Intensīvās terapijas un anestezioloģijas nodaļas ārstam anesteziologam – reanimatologam Agrim Auderam un Neiroloģijas nodaļas virsmāsai Maijai Bernotai.

Agris Auders 1981. gadā beidzis Rīgas Medicīnas institūta Ārstniecības fakultāti iegūstot ārsta diplomu. Uzreiz pēc mācībām A. Auders sāka strādāt Liepājas Reģionālās slimnīcas Intensīvās terapijas un anestezioloģijas nodaļā.  Iegūts anesteziologa – reanimatologa sertifikāts. Šo gadu laikā ārsts sevi apliecinājis kā augstas klases profesionāli, iemantojot autoritāti arī kolēģu vidū.

A.Auders  veselības nozarē strādā 33 gadus un izcili pilda savus pienākumus. Ārsts ieguldījis ievērojamu darbu pacientu aprūpē Liepājā. Intensīvās terapijas un anestezioloģijas nodaļas ikdienas darbs saistīts ar neatliekamās palīdzības sniegšanu pacientiem dzīvībai bīstamās situācijās. Darba apjoms un intensitāte no medicīniskā personāla prasa lielu atbildību, zināšanas un pieredzi. A.Auders ar lielu pašaizliedzību un izturību veic šo grūto un ļoti atbildīgo darbu, nodrošinot operāciju labvēlīgu norisi un iznākumu. Tas iespējams tikai ārstam ar augstu kvalifikāciju, atbildības sajūtu un spēju sadarboties ar  pārējo personālu. Kolēģi A.Auderu raksturo kā cilvēku apveltītu ar iniciatīvu un entuziasmu, ieguldot lielu darbu reanimācijas un intensīvās terapijas attīstībā.

Maija Bernota 1993. gadā beigusi Liepājas medicīnas skolu. Uzreiz pēc mācībām M. Bernota sāka strādāt Liepājas Reģionālās slimnīcas Neiroloģijas nodaļā. Bet kopš 2007. gada pilda nodaļas virsmāsas pienākumus.

M.Bernota veselības nozarē strādā jau 21 gadu. Ilggadējā māsa pašaizliedzīgi un augstā līmenī pilda savus ikdienas pienākumus iedzīvotāju veselības aprūpē un vienmēr ir izcila palīdze nodaļas ārstiem. Kolēģi Maiju raksturo kā izcilu un zinošu profesionāli, kas nekad neatteiks padomu jaunākiem kolēģiem un vienmēr būs smaidīga, atsaucīga un laipna gan pret kolēģiem, gan pacientiem. M. Bernota uzskata, ka profesionalitāte, savstarpējais atbalsts un sadarbība  ir galvenie rādītāji, kas nodrošina augstu rezultātu pacientu aprūpē.

Indra Grase

slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste

04/04/2018

RSU studenti iepazīst slimnīcu

15/10/2017

RSU studenti iepazīst slimnīcu

06/02/2018

Liepājā uzmanību vērš onkoloģiskajām saslimšanām

18/01/2018

Reģionālā slimnīca piedzīvos rekonstrukcijas darbus.