Atklāts balsojums par labākajiem mediķiem

c_297_145_16777215_00___images_bildes_rakstiem_gadabalva.jpg

Ikviens Latvijas iedzīvotājs līdz 2015. gada 15. janvārim aicināts nobalsot par savu labākā mediķa kandidātu nominācijās „Gada ārsts”, „Gada zobārsts”, „Gada ārsta palīgs”, „Gada māsa”, Gada vecmāte”, „Gada farmaceits” un „Gada funkcionālais speciālists”.

Šogad jau piekto reizi Latvijā norisināsies „Gada balva medicīnā”, ar kuru tiks godināti mediķi par apzinīgu un pašaizliedzīgu darbu pacientu veselības labā, ko raksturo pasākumam izvēlētais moto „Dodot gaismu, sadegu”.

Iepriekšējā „Gada balvas medicīnā” balsojumā piedalījās gandrīz seši tūkstoši Latvijas iedzīvotāju. Arī šogad ikviens Latvijas iedzīvotājs var nobalsot par, viņaprāt, labāko veselības aprūpes speciālistu, atbildot uz pāris jautājumiem, kā arī minot pamatojumu, kāpēc tieši šis speciālists būtu pelnījis saņemt apbalvojumu. Balsot var Latvijas Ārstu biedrības  interneta mājas lapā www.arstubiedriba.lv līdz 2015. g. 15. janvārim. Lūgums ņemt vērā, ka no vienas IP adreses par katru nomināciju var nobalsot vienu reizi.

„Gada balvā medicīnā 2014” tiks godināti Latvijas mediķi 11 dažādās nominācijās. Sabiedrības balsojumam izvirzītas nominācijas, kurās nosaka gada māsu, ārsta palīgu, vecmāti, farmaceitu, funkcionālo speciālistu, zobārstu un ārstu. Tradicionāli Gada balva medicīnā tiks piešķirta arī  nominācijās „Gada cilvēks medicīnā”, „Gada notikums medicīnā”, „Gada slimnīca”, „Gada balva par mūža ieguldījumu medicīnā”. Ikviens nomināciju ieguvējs svinīgā ceremonijā saņems balvu – mākslinieka Armanda Jēkabsona kā dzīvības asnu veidotu statueti.

„Gada balvu medicīnā” organizē Latvijas Ārstu biedrība.

Sendija Burka - Šaicanova,

LĀB mediju projektu vadītāja

04/04/2018

RSU studenti iepazīst slimnīcu

15/10/2017

RSU studenti iepazīst slimnīcu

06/02/2018

Liepājā uzmanību vērš onkoloģiskajām saslimšanām

18/01/2018

Reģionālā slimnīca piedzīvos rekonstrukcijas darbus.