Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.

Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar sīkdatņu izmantošanas politiku mūsu Privātuma politikā

Piekrītu
!!! Pieraksts pie speciālistiem / uz izmeklējumiem

Ir jautājumi par

COVID-19?

Zvani: 67387661

Aicinām neizmantot ārkārtas tālruni 113 kā uzziņu tālruni, kur iegūt informāciju par COVID-19, lai neradītu risku citiem cilvēkiem saņemt palīdzību dzīvībai kritiskās situācijās.

Medicīnas speciālistu stipendijai Liepājā saņemti četri pieteikumi

c_297_145_16777215_00___images_bildes_rakstiem_lrs_new.jpg

Liepājas pašvaldības stipendijas saņemšanai medicīnas studentiem un rezidentiem šogad pieteikušies četri pretendenti, aģentūru LETA informēja Liepājas Izglītības pārvaldes sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Jākobsone.

 

Divi pieteikumus iesniegušie pretendenti šo Liepājas pašvaldības atbalstu saņēmuši jau iepriekš un vēlas arī turpmāk saņemt stipendiju kā rezidenti.

Saņemtos pieteikumus stipendiju piešķiršanas komisija varētu izvērtēt nākamnedēļ.

 

Jau ziņots, ka Liepājas Izglītības pārvalde bija izsludinājusi konkursu pašvaldības stipendiju piešķiršanai medicīnas studentiem ārsta (izņemot ģimenes ārstu) un rehabilitologa specialitātēs. Pašvaldība piešķir šīs stipendijas, lai piesaistītu nepieciešamos medicīnas speciālistus.

 

Uz stipendiju varēja pretendēt pilna laika otrā līmeņa augstākās izglītības profesionālo vai akadēmisko studiju programmu studenti, sākot no otrā kursa, kā arī maģistranti, doktoranti un rezidenti.

 

Kā skaidroja Jākobsone, pilsētā ir vairākas nozares, kurās intensīvi jādomā par jaunu speciālistu piesaisti. Liepājas Reģionālajai slimnīcai ir nepieciešami jaunie ārsti. Speciālisti būs arī nepieciešami, attīstoties kurortoloģijai vai citām nozarēm. Tāpēc arī šogad ir atbalstāmas ārsta un rehabilitologa specialitātes.

 

Pilna laika augstākās izglītības programmās studējošajiem stipendiju var piešķirt 50% apmērā no valstī noteiktās minimālās mēneša darba algas, maģistrantūrā studējošajiem - 75% no valstī noteiktās minimālās mēneša darba algas, savukārt doktorantūrā un rezidentūrā studējošajiem - 100% no valstī noteiktās minimālās mēneša darba algas.

 

Bakalaura, maģistrantūras un doktorantūras studiju programmās studējošajiem pašvaldība stipendiju izmaksās deviņus mēnešus, savukārt rezidentūras studijās stipendija tiks piešķirta 11 mēnešus. Pēc studiju beigšanas stipendiātam pašvaldībā būs jānostrādā vismaz trīs gadi.

 

Stipendijas paredzēts piešķirt studentiem, kuri apgūst zināšanas Latvijas valsts akreditētajās izglītības iestādēs neatkarīgi no viņu deklarētās dzīves vietas. Priekšrocības saņemt stipendiju būs tiem, kuriem ir augstāka vidējā atzīme. Pašvaldība varēs piešķirt stipendiju arī tad, ja pretendents jau saņem valsts piešķirto stipendiju.

 

Informācijas avots: www.liepajniekiem.lv


linija4

linija2

Foto galerijas

04/04/2018

RSU studenti iepazīst slimnīcu

15/10/2017

RSU studenti iepazīst slimnīcu

linija3

Video galerijas

06/02/2018

Liepājā uzmanību vērš onkoloģiskajām saslimšanām

18/01/2018

Reģionālā slimnīca piedzīvos rekonstrukcijas darbus.