Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.

Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar sīkdatņu izmantošanas politiku mūsu Privātuma politikā

Piekrītu
!!! Pieraksts pie speciālistiem / uz izmeklējumiem

Ir jautājumi par

COVID-19?

Zvani: 67387661

Aicinām neizmantot ārkārtas tālruni 113 kā uzziņu tālruni, kur iegūt informāciju par COVID-19, lai neradītu risku citiem cilvēkiem saņemt palīdzību dzīvībai kritiskās situācijās.

Slimnīcā sveic „Gada kolēģa” titula ieguvējus

 "Gada kolēģa" titulu ieguva Valentīna Grincēviča (no kreisās) Sandra Audere un Ludmila Princlere
"Gada kolēģa" titulu ieguva Valentīna Grincēviča (no kreisās) Sandra Audere un Ludmila Princlere

Šogad, pēc galvenās māsas Solvitas Urbanovičas iniciatīvas, slimnīcā sākta jauna tradīcija – sagaidot Ziemassvētkus sveikt „Gada kolēģa” titula ieguvējus. Lai pateiktu sirsnīgu paldies saviem kolēģiem par paveikto darbu un novērtētu viņu profesionalitāti, iniciatīvu un atbalstu no katras nodaļas tika izvirzīti nominanti šī titula iegūšanai.

 

Sirsnīgi sveicam „Gada kolēģa” titulu ieguvējas - Sandru Auderi, Ludmilu Princleri un Valentīnu Grincēviču. Novēlam spēku, enerģiju un gandarījumu par padarīto darbu. 

 

Nominantu saraksts titulam „Gada kolēģis”


2. Vispārējā bērnu slimību nodaļa

Ludmila Princlere, māsas palīgs - zinoša, kas veic savu darbu ar sirsnību, gādību un atbildību. Pret bērniem izturas kā mamma. Katram prot labu vārdu pateikt un aprūpē kā savu bērniņu.

 

15.  Iekšķīgo slimību nodaļa

Valentīna Grincēviča, virsmāsa - vislabākā māsa, kas rūpējas ne tikai par nodaļas darba organizāciju, bet arī par katru darbinieku. Nodaļas ārstiem un personālam viņa ir neatsverams palīgs.

Sandra Audere, ārste - vislielākais paldies no kolektīva par profesionalitāti, sirsnību un iejūtību, par sapratni un cilvēcību sniedzot aprūpi pacientiem

Lidija Zadvornaja, māsas palīgs - profesionāla, sirsnīga un iejūtīga. Labs palīgs darba organizēšanā un izpildē.

 

Funkcionālās diagnostikas nodaļa

Lāsma Klova, māsa - akurāta, atsaucīga, sirsnīga kolēģe, kas ar lielu pacietību apmāca jaunos kolēģus un ir vienmēr laipna.

 

Kardioloģijas/Iekšķīgo slimību nodaļa

Kristīne Gailēviča, māsas palīgs.

 

Operāciju bloks

Olga Ostele, māsas palīgs - izpildīga, apzinīga, ļoti viegli strādāt ar šādu kolēģi.

Lienīte Cēberga, māsa - mierīga, ieturēta, spēj garas stundas operāciju zālē pavadīt ar smaidu.

 

Sociālās aprūpes nodaļa

Laila Pabērze, māsas palīgs - vienmēr laipna, veikli un bez iebildumiem precīzi veic savus darba pienākumus.

 

Valsts aprūpes nodaļa

Anada Arāja, māsa - neatstāj neievērotu nevienu sīkumu, precīzi atbild uz jebkuru jautājumu par savā dežūrā aprūpējamo pacientu veselības stāvokli. Darbs tiek padarīts ar patiesu aizrautību.

 

Valsts/ maksas aprūpes nodaļa

Vineta Briede, māsas palīgs - strādīga, izpalīdzīga, kolēģis uz kuru var paļauties.

 

5.Ķirurģijas nodaļa

Ļubova Kotrovska, māsa - kura šim ļoti vajadzīgam darbam ir veltījusi 24 savus mūža gadus strādājot 5.ķirurģijas nododaļā. Vienmēr ir pašaizliedzīgi darījusi savus profesionālos pienākumus.

 

19. Rehabilitācijas nodaļa

Sandra Freimane, māsas palīgs - paldies par neizsīkstošu optimismu, pašaizliedzīgu palīdzību, cenšanos, ātri apgūst jauno un to pielieto ik dienu.

 

6. Kurzemes uroloģijas centrs / Nefroloģija

Gaļina Jankovska, māsas palīgs - ļoti apzinīgs cilvēks, iejūtīga, izpalīdzīga, smaidoša, sirsnīga. Pati atrod darbu un nav jāatgādina, kas ir jādara.

 

11. Ginekoloģijas nodaļa

Olga Doņecka, māsa - ar optimismu veic visus darba pienākumus, nenogurdināma un neizsīkstoša. Palīdzēs ik vienam un vienmēr.

 

10. Dzemdību nodaļa

Olga Romanovska, māsas palīgs - ļoti strādīga, vienmēr godīgi izpilda savus darba uzdevumus. Nedala darbus, bet veic visu, ko uztic.

 

 

Indra Grase

slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste

linija4

linija2

Foto galerijas

04/04/2018

RSU studenti iepazīst slimnīcu

15/10/2017

RSU studenti iepazīst slimnīcu

linija3

Video galerijas

06/02/2018

Liepājā uzmanību vērš onkoloģiskajām saslimšanām

18/01/2018

Reģionālā slimnīca piedzīvos rekonstrukcijas darbus.