Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.

Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar sīkdatņu izmantošanas politiku mūsu Privātuma politikā

Piekrītu
!!! Pieraksts pie speciālistiem / uz izmeklējumiem

Ir jautājumi par

COVID-19?

Zvani: 67387661

Aicinām neizmantot ārkārtas tālruni 113 kā uzziņu tālruni, kur iegūt informāciju par COVID-19, lai neradītu risku citiem cilvēkiem saņemt palīdzību dzīvībai kritiskās situācijās.

Noslēgts līgums par projekta Stacionārās veselības aprūpes infrastruktūras uzlabošanu (2.kārta) īstenošanu

eraf 1

 

2011.gada 1.oktobrī SIA “Liepājas reģionālā slimnīca” parakstīja līgumu ar Sadarbības iestādi - Veselības ekonomikas centru (Līgums Nr.3DP/3.1.5.3.1/11/IPIA/VEC/011) par Projekta “Stacionārās veselības aprūpes infrastruktūras uzlabošana SIA “Liepājas reģionālā slimnīca”, uzlabojot veselības pakalpojumu kvalitāti un paaugstinot izmaksu efektivitāti, 2.kārta” īstenošanu.

 

Projekta mērķis:

 

Projekta mērķis ir uzlabot veselības aprūpes pakalpojuma kvalitāti, izmaksu efektivitāti un pieejamību Liepājas pilsētas un reģiona iedzīvotājiem, nodrošinot infrastruktūras sakārtošanu, racionālāku telpu izmantošanu un sekmējot atbilstošu vides un mikroklimata veidošanu slimnīcas pacientiem un personālam.

 

Projekta aktivitātes:

 

1. Projekta ietvaros paredzēts attīstīt kvalitatīvus un izmaksu efektīvus veselības aprūpes pakalpojumus, nodrošinot šādu darbību veikšanu:1.Informācijas un publicitātes pasākumi, kuru ietvaros ir plānots popularizēt ES fondu ieguldījumu slimnīcas infrastruktūras attīstībā, izvietojot informācijas stendu un plāksni projekta aktivitāšu īstenošanas vietās, plāksni telpā un publikācijas mājas lapā.

 

2. infrastruktūras attīstība. Esošo slimnīcas ēku iekšējā rekonstrukcija (~780 m2). Rekonstrukcija ietver:

 

2.1.      Rekonstrukcijas 2.kārtas darbi: pagrabstāvā – Uzņemšanas nodaļas rekonstrukcija – tikai telpas personāla apģērba maiņai, glabāšanai un personāla higiēnas vajadzībām (~570 m2), 1.stāvā - diagnostikas un funkcionālās novērtēšanas (Diagnostikas) nodaļas rekonstrukcija (~790 m2), 2.stāvā – Reanimācijas un intensīvās terapijas nodaļas rekonstrukcija (~700 m2), Jaundzimušo patoloģijas nodaļas (600 m2), Dzemdību un pēcdzemdību nodaļas rekonstrukcija (~1630 m2) kā arī invazīvās radioloģijas (Angiogrāfijas kabineta) rekonstrukcija (~490 m2),

 

2.2.      Rekonstrukcijas 3.kārtas darbi: 3.-12.stāvā galvenā korpusa R spārna rekonstrukcija (~ 10 000 m2), ietverot terapijas un ķirurģijas profilus.

 

2.3.      Rekonstrukcijas 2.kārtas un 3.kārtas ietvaros plānots iegādāties medicīnas tehnoloģiju vienības, kas cieši saistītas ar iebūvējamo medicīnas aprīkojuma iegādi un montāžu: manipulāciju lampas – 15 gab., aprīkojuma mazgāšanas un dezinfekcijas iekārtas – 16 gab., griestu konsoles – 9 gab., sienas konsoles 245 gab., manipulāciju telpu vispārējais apgaismojums – 4 kompl., iebūvējamas darba virsmas netīrajām telpām – 20 kompl., apsildes lampas – 14 gab., māsu izsaukuma sistēmas – 14 kompl, roku mazgāšanas izlietnes – 2 gab., iebūvējamās mēbeles (māsu posteņi) – 17 kompl., dzemdību vanna – 1 kompl. Precīzs iebūvējamo medicīnas tehnoloģiju un iekārtu uzskaitījums tiks veikts, izstrādājot tehnisko projektu attiecīgai rekonstrukcijas kārtai.

 

3. Tehnoloģiju piegāde un montāža: plānots iegādāties medicīnisko tehnoloģiju – 1 datortomogrāfu, 1 ehokardiogrāfu un 1 ultrasonoskopu funkcionālās diagnostikas nodaļai, kā arī 6 mākslīgās plaušu ventilācijas aparātus reanimācijas un intensīvās terapijas nodaļas vajadzībām.

 

Uzlabotā infrastruktūra nodrošinās atbilstošu vidi pacientu ārstēšanas un personāla darbam. Rezultātā tiks veikta pacientu diagnostikas un ārstēšanas procesu intensifikācija, veicot diagnostikas un ārstēšanas zonas pārplānošanu un iekšējo rekonstrukciju atbilstoši nākotnē paredzamajām pacientu plūsmām.

 

Projekta izmaksas:

 

Kopējās attiecināmās projekta izmaksas LVL 9 285 889.82, t.sk. 84,21 % no izmaksām – LVL 7 819 647.81 ERAF līdzfinansējums, savukārt 15,79 % - 1 466 242.01 LVL ir pašu slimnīcas līdzfinansējums.

 

Projekta ilgums:

 

Projekts uzsākts 2011.gada 1.oktobrī un plānots īstenot līdz 2014.gada 30.septembrim