Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.

Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar sīkdatņu izmantošanas politiku mūsu Privātuma politikā

Piekrītu
!!! Pieraksts pie speciālistiem / uz izmeklējumiem

Ir jautājumi par

COVID-19?

Zvani: 67387661

Aicinām neizmantot ārkārtas tālruni 113 kā uzziņu tālruni, kur iegūt informāciju par COVID-19, lai neradītu risku citiem cilvēkiem saņemt palīdzību dzīvībai kritiskās situācijās.

Aktualitātes projekta īstenošanā

eraf 1

Turpinās tehniskā projekta izstrāde. Pašlaik ir noslēgts pakalpojuma līgums ar Rodrigo Pelsi par būvekspertīzes pakalpojumiem (iepirkums LRS 2011/36 ERAF). Tehnisko projektu plānots pabeigt līdz 01.02.2012. Pamatojoties uz izstrādāto projektu tiks veikts publiskais iepirkums par būvniecības darbiem visām 3 kārtām, kā rezultātā tiks noskaidrots būvdarbu izpildītājs un slēgts būvdarbu līgums (2012.gada jūlijs) un uzsākti rekonstrukcijas darbi (2012.augusts), kurus plānots pabeigt 2014.gada septembrī.